comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Uğur Karakullukçu'dan Ahmet Nur Çebi'ye eleştiri: 'Beşiktaş zaten Galatasaray'ın yapmadığını yaptı.'

15 Şubat 2018, Perşembe 19:52

Beşiktaş Asbaşkanı Ahmet Nur Çebi'nin Bayern Münih maçı öncesi yaptığı sivri ve iddialı açıklamaları eleştiren Uğur Karakullukçu çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Asbaşkanı Ahmet Nur Çebi'nin, Bayern Münih karşılaşması öncesi iddialı açıklamalarına Uğur Karakullukçu'dan eleştiri geldi. Beşiktaş'ın zaten başarılı olduğunu ve bir şeye ihtiyacının olmadığını söyleyen Karakullukçu, Galatasaray'ın UEFA ve Süper Kupa zafelerini değerlendirme yoluna gitmezken Beşiktaş'ın bunu yaptığını dile getirdi. 


Bayern Münih - Beşiktaş maç haberleri


A Spor'da konuşan Uğur Karakullukçu, Ahmet Nur Çebi'nin Bayern Münih maçı öncesi iddialı demeçleri üzerinde şu değerlendirmeleri yaptı:

"GALATASARAY DEĞERLENDİRMEDİ AMA BEŞİKTAŞ DEĞERLENDİRİYOR"
Beşiktaş, Türk futbol tarihinde yapılmayan bir şey yaptı. Tarihin en önemli başarısını elde etmedi belki de. Fenerbahçe'nin ve Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi çeyrek finalleri, UEFA Kupası kazanılmışlığı var. Galatasaray yönetimi bunu değerlendirme yoluna gitmedi. Endonezya'da hazırlık maçı ayarladılar, business bilet bulamadılar. Beşiktaş Çin'e gitti, bu vizyondur. Beşiktaş bunu değerlendirmeye çalışıyor. Bu bir fırsattır ve öyle veya böyle Beşiktaş Avrupa'da tanınan bir takım haline geldi. Böyle bir takımın ikinci başkanı, bizim Bayern Münih'ten daha yüksek şansımız var derse, Guardian buradan bir cümle alır haber yapar, olabilecek kötü sonçta tırnaklarınla kazıyarak geldiğin olumlu itibar zedelenir. Beşiktaş adına bu tarz demeçleri riskli görüyorum. 

"TARAFTAR DİYEBİLİR AMA YÖNETİCİ İÇİN RİSKLİ"

Beşiktaş taraftarı Bayern Münih'e karşı başarılı olabileceğini düşünüyor olabilir. Sonuna kadar saygı duyuyorum. Taraftarsın sonuçta ve inancın yüksek olacak. Ancak çok üst düzey yönetici, bu tarz sivri çıkışlar yaparsa yarın öbürgün karşısına çıkabilir. Guardiola bile 4 gol attığı maçın rövanşında daha disiplinli olmamız gerekir diyor. 

"SİVRİ DEMEÇLER ZARAR VERİR"

Bu tarz sivri demeçler Beşiktaş'a bir şey katmaz ama Beşiktaş'tan bir şeyler götürebilir. Beşiktaş zaten başarılı. Beşiktaş'ın bir şeye ihtiyacı yok artık. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (22 Haziran 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.