comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Rıdvan Dilmen Beşiktaş'ın hakkını teslim etti

19 Mart 2017, Pazar 21:04
Rıdvan Dilmen Beşiktaş'ın hakkını teslim etti

Rıdvan Dilmen, Antalyaspor maçının ardından Beşiktaşlı futbolcuları ayrı yere koyulması gerektiğini söyledi. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 25. haftasında Beşiktaş, Antalyaspor deplasmanında 64. dakikadan itibaren 10 kişi oynadığı maçta sahadan 1 puanla ayrıldı. 

"ŞENOL HOCANIN YERİNDE OLSAM ROTASYONA GİDERDİM"
"Arasanız böyle Beşiktaş'ı bulamazsanız. Hem Olympiakos'taki maç gece 01:30'da bitti. Tekrar Antalya'ya gidiyorsunuz. İklim değişikliği 10 derece oynuyor. Fiziksel anlamda yorgunsunuz. Ben Şenol hocanın yerinde olsam biraz rotasyona giderdim. Dinlendirirdim. Hakikaten kolay değil."

"BEŞİKTAŞLI FUTBOLCULARI ÇOK AYRI YERE KOYMAK LAZIM"

"Bu milli maç arası en çok da Beşiktaş'a yarayacaktır. Molaya ihtiyacı vardı. Üst üste 2 maçta bu kadar dezavantajlara rağmen 2 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik alıyorsunuz. O yüzden Beşiktaşlı futbolcuları çok ayrı yere koymak lazım. Futbol insanla oynanıyor. Kolay değil çünkü. 2-0 kaybetse de ayrı yere koymak lazımdı."

"BEN BEŞİKTAŞ'I ELEŞTİREMEM"

"Bu 1 puan çok değerli. Kötü oyunda puanı en fazla hak eden takım. Kolay değil. 10 günde peş peşe maçlar. Son 4 günde üst üste eksik oynuyorsun. Yük bindi bindi. Karabük dışında kaybetmeden buralara geldin sonuçta. O yüzden ben bugün Beşiktaş'ı eleştiremem." 

FutbolArena akşam haberleri (23 Mayıs 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.