comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ömer Çatkıç'tan Beşiktaş - Lyon yorumu

19 Nisan 2017, Çarşamba 14:50
Ömer Çatkıç'tan Beşiktaş - Lyon yorumu

Spor yorumcusu Ömer Çatkıç, Beşiktaş'ın Olimpik Lyon ile oynayacağı maçı değerlendirdi.

FutbolArena Özel - UEFA Avrupa Ligi'nde çeyrek final rövanş maçında Beşiktaş kendi sahasında Olimpik Lyon'u konuk edecek. Fransa'da oynanan ilk maçı 2-1 kaybeden temsilcimiz, Vodafone Arena'da taraftar desteğiyle birlikte Lyon'u eleyerek yarı finale çıkmak için mücadele edecek.

Spor yorumcusu Ömer Çatkıç, Beşiktaş'ın Lyon karşısında özellikle atak sonlandırma konusunda dikkatli olması gerektiğini aksi takdirde Matej Mitrovic ve Dusko Tosic'in geriye dönüşlerde sıkıntı yaşayabileceğini söyledi.
"BEŞİKTAŞ'TA SORU İŞARETLERİ VAR"

FutbolArena'ya konuşan Ömer Çatkıç, "Beşiktaş takımında soru işaretleri var. Quaresma dönecek ama sakatlıktan sonra nasıl bir performans ortaya koyacak. Savunmada sıkıntı var Mitrovic sol stoperde oynayınca sorun oluyor ama bu kez sağ stoper oynayacak gibi duruyor. Beşiktaş turu geçmeyi başarabilir. Taraftarının önünde keyif veren futbol oynuyor. Beşiktaş eğer atakları sonlandırabilirse Tosic ve Mitrovic geriye dönme konusunda sorun yaşamayacaktır. Ama atakları sonlandıramazlarsa savunmadaki oyuncular geriye dönüşlerde sorun yaşayabilir. Fakat ben umutluyum. Umarım Beşiktaş turu geçen taraf olur." ifadelerini kullandı.

FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.