comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Adnan Aybaba'dan Şenol Güneş uyarısı! 'Formda olursa...'

20 Nisan 2017, Perşembe 13:28
Adnan Aybaba'dan Şenol Güneş uyarısı! 'Formda olursa...'

Spor yorumcusu Adnan Aybaba, Beşiktaş'ın Olimpik Lyon ile oynayacağı maçı değerlendirdi.

FutbolArena Özel - UEFA Avrupa Ligi'nde çeyrek final rövanş maçında Beşiktaş kendi sahasında Olimpik Lyon'u konuk edecek. Fransa'da oynanan ilk maçı 2-1 kaybeden temsilcimiz, Vodafone Arena'da taraftar desteğiyle birlikte Lyon'u eleyerek yarı finale çıkmak için mücadele edecek.

Spor yorumcusu Adnan Aybaba, Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'in tercihlerinin belirleyici olacağını ve deneyimli teknik adamın doğru kararlar vermesi halinde siyah beyazlıların tur atlayacağını dile getirdi.
"TARAFTARI OYUNUN İÇİNE ÇEKMELİ"

FutbolArena'ya değerlendirmelerde bulunan Adnan Aybaba, "Beşiktaş, Fransa'dan her şeye rağmen avantajlı döndü. Lyon takımı çok methedilen ve önemli bir takım olarak gösterildi. Beşiktaş aslında orada işini bitirebilirdi. Burada taraftar gücü çok önemli. Beşiktaşlı taraftarlar adeta sahanın içerisine giriyor. Beşiktaş eğer ilk 15-20 dakikadaki oyunuyla taraftarı da olaya dahil ederse turu geçecektir. Elbette Beşiktaş'ın zaafları da var. Şenol Güneş'in de tercihleri önemli. İlk maçta fazla formda değildi. Ama formda bir Şenol Güneş bu takıma tur atlatır." şeklinde konuştu.

FutbolArena haber turu (23 Haziran 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.