comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Aziz Yıldırım, Van Persie konusunda fena yanıldı

16 Ekim 2016, Pazar 23:03
Aziz Yıldırım, Van Persie konusunda fena yanıldı

Aziz Yıldırım geçtiğimiz sezon sonu takımda kalmasını istediği Van Persie hakkında yanıldı. 

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de sezon başında takımdaki akıbeti belli olmayan ve bir dönem Stoke City'nin de istediği Robin Van Persie, Aziz Yıldırım'ın istemesiyle gönderilmedi. 

"BU SEZON 25'İ BİLE BULUR."
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Robin Van Persie'nin geçen sezon lig ve kupalarda toplamda 22 gol atmasının ardından "Van Persie sakatlık sorunlarına rağmen, yani kötü haliyle sezonu 22 golle tamamladı. Bu koşullarda onu göndersek bile yerine bu kalitede bir golcü bulamayız. Formsuz haliyle 22 gol atıyorsa, yeni sezonda attığı gol sayısı 25'i bulur." demişti ve bu gerekçelerden dolayı Van Persie'nin başka bir takıma gönderilmesini istemedi. 

VAN PERSİE, AZİZ YILDIRIM'I YANILTTI

Aziz Yıldırım'ın sezon sonu "Geçen yıl 22 gol atan Van Persie bu sezon 25'i bulur." demesine rağmen Hollandalı golcü Yıldırım'ı fena halde yanılttı.

Sezon başından bu yana sakatlık sorunları yüzünden fazla forma şansı bulamayan ve fiziksel olarak hazır görülmediği gerekçesiyle Advocaat tarafından ilk 11'de düşünülmeyen Van Persie ilk kez Alanyaspor maçında 90 dakika sahada yer aldı. Hollandalı yıldızın 90 dakika forma giydiği Alanyaspor maçında isabetli şutu ve ortası yok. 

Van Persie ligde bu sezon 5 maçta 224 dakika forma giydi ve 1 gol attı. 
 

FutbolArena akşam haberleri (24 Mayıs 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
\"Aziz
Aziz Yıldırım’dan Fenerbahçe’ye UEFA müjdesi!
\"Fenerbahçe
Fenerbahçe Martin Skrtel’i satacak mı? Son durum...
", "aziz-yldrm-van-persie-konusunda-fena-yanld-297992h/", "16 Ekim 2016, Pazar 23:03", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[1] = [350478, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/fenerbahcede_kongre_oncesi_secim_toplantisi_yapildijb.jpg", "Fenerbahçe’de kongre öncesi seçim toplantısı yapıldı", "Fenerbahçe Spor Kulübü, Haziran ayında yapılacak seçimli konre ile Aziz Yıldırım ve Ali Koç’un başkanlıklarını oylayacak.", "
FutbolArenaFenerbahçe Kulübü Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı öncesi Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, başkan adaylarının temsilcileri ile bir araya geldi.

Kulüp binasında Vefa Küçük’ün odasında gerçekleştirilen toplantıya Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Metin Doğan, Eski Yönetim Kurulu Üyesi Semih Özsoy ile Stat Müdürü Ayhan Bak da katıldı.
Toplantıda seçimle ilgili uygulamaların görüşüldüğü belirtilirken, toplantı sonrası da sahaya çıkılıp seçimin yapılacağı yerde incelemelerde bulunulduğu ifade edildi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "fenerbahce/fenerbahcede-kongre-oncesi-secim-toplantisi-yapildi-350478h/", "24 Mayıs 2018, Perşembe 20:23", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[2] = [350469, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/aziz_yildirimdan_fenerbahce_satilir_sozlerine_sert_cevapiV.jpg", "Aziz Yıldırım: ’20 yılda Fenerbahçe’ye 150 milyon dolardan fazla para verdim’", "Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Serdar Ali Çelikler’in Habertürk gazetesindeki kulübün satılacağına dair köşe yazısına cevap verdi. ", "
FutbolArena - Fenerbahçe kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Serdar Ali Çelikler’in Habertürk gazetesindeki köşe yazısına yanıt verdi. 


"AKIL VE İZAH’TAN YOKSUN TESPİTLER"
Bugün tarihli Habertürk Gazetesi’nde yer alan Serdar Ali Çelikler’in ”Ya Fenerbahçelinin kalır ya Malezyalılara satılır’’ başlıklı köşe yazısındaki Kulübümüzle ilgili değerlendirmeleri son derece mantıksız, akıl ve izandan yoksun tespitler içermektedir.

"OKUYUCULARI YANLIŞ YÖNLENDİRMEKTEDİR"

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün Olağan Seçimli Genel Kurulu öncesinde, kulüp üyelerimizin aklıyla alay eden söz konusu manipülatif yazı, son derece çirkin ve okuyucuları yanlış yönlendirmektedir.

"ZİHİNLERİ KİRLETMEYE YÖNELİK"

Serdar Ali Çelikler’in bu yazısından Fenerbahçe Spor Kulübü’nün gücünü, etki kapasitesini anlamadığı çok net bir şekilde gözükmektedir. Böyle bir yazıyı kaleme alabilmek için, Fenerbahçe’nin büyüklüğünün farkındalığından yoksun olmak, küstah bir zihin sahibi olmak veya yalan beyanlarla kamuoyunu yönlendirme gibi bir hedefe sahip olmak gerekmektedir. Bilinmelidir ki, Fenerbahçe Spor Kulübü’nü satın almaya, hiç kimsenin gücü yetmez. Fenerbahçe geleneklerinden bihaber şahısların da bu iddiaları, zihinleri kirletmeye yönelik çirkin bir plandan daha fazlası değildir.

"FENERBAHÇE HİÇBİR SİYASİ OLUŞUMUN, SOSYAL VE DİNİ YAPININ SAHİPLİ ALTINDA OLMAYACAKTIR"

Bir kere daha ifade etmek isteriz ki; Fenerbahçe Spor Kulübü hiçbir siyasi oluşumun, sosyal ve dini yapının, zümrenin sahipliğinde olmadığı gibi hiçbir sermaye grubunun da sahipliği altında olmayacaktır.

Sayın Çelikler’in köşesinde bahsettiği ve kendince değerlendirdiği bu iddiaları önümüzdeki hafta gerçekleşecek olan Seçimli Olağan Genel Kurulumuzu aklı sıra etkilemeye yönelik, manipülatif hamlelerden ibarettir. Sayın Çelikler, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün satılacağı iddiasını neden özellikle Malezya üzerinden yapmaktadır? Kendi görev yaptığı gazetenin Malezyalılarla bir ilişkisi mi vardır ya da kendi faaliyet gösterdiği yayın grubu Malezyalılara mı satılacaktır?

"20 YILDA 150 MİLYON DOLARDAN FAZLA PARA VERDİM"

Söz konusu yazıda, bahse konu yazar Fenerbahçe Genel Kurul üyelerine umutsuzluk pompalayarak, Sayın Ali Koç’un 150 milyon dolar ortaya koyacağını iddia etmektedir. Sayın Ali Koç, her konuşmasında “Bizzat ağzımdan çıkmayan sözlere itibar etmeyiniz” derken, Serdar Ali Çelikler’in, Sayın Ali Koç’un sözcülüğüne soyunarak, onun adına vaatler vermesi tarafımdan anlaşılamamaktadır. Ayrıca, 20 yıl boyunca Aziz Yıldırım, bahsedilen bu meblağlardan daha fazlasını kulüp için harcamıştır.

Fenerbahçe Spor Kulübü Olağan Genel Kurulu, Fenerbahçe kulüp üyelerinin iradesinin sahne aldığı son derece kutsal bir platformdur. Bu platformun iradesine herkes saygı duymalı, kendince basit, akıl ve mantıktan yoksun yönlendirmeler yapmamalıdır. Bu vesileyle, bu tür maksatlı, haddini aşan haberlere ve habercilere itibar edilmemesini tüm kamuoyundan rica ederim.

SERDAR ALİ ÇELİKLER’İN AZİZ YILDIRIM KÖŞE YAZISI

Aslen Türk futbolunun sorunu ya da tartışma konusu olan şey şu soruda gizli: Kulüplerimiz satılır mı? Bir gün yabancı sahipleri olur mu?

Bu soruya yabancı sahibi olan takımlara bakıp “olsun işte ne güzel” diyen taraftarlar, sadece Chelsea-City-PSG gibi az sayıdaki örnekleri gösterip seviniyorlar. Oysa Parma başta olmak üzere bir sürü İtalyan takımı, günümüzdeki Milan, Malaga, Portsmouth, Leeds United gibi çok daha fazla başarısız ve hüsranla biten örnekler var. Ayıca “Bir gün Abramoviç giderse; Şeyh Khalifa sıkılırsa...” sorusunu da hep sormak lazım.

\"\"

Yeryüzündeki her yapı, her kişi hatta her canlı, ekonomik bağımsızlığını yitirdiğinde asli bağımsızlığını da yitirir. Ülkemizdeki genel ekonomik durum malum, dolar 5 liraya koşarken, FFP kılıcı kulüplerin üzerinde sallanırken kulüplerimizin düşünmesi gereken birincil konu ekonomik; dolayısıyla asli bağımsızlık konusudur.

Fenerbahçe 10 gün sonra tarihi bir seçime gidiyor. Her şeyden ama herşeyden bağımsız olarak Fenerbahçeliler’in düşünmesi gereken çok önemli bir konu var. Bu kulüp ya kendi kaynakları ile ve Ali Koç’un kulübe aktaracağı 150 milyon dolar ile kendine gelir; ya da Aziz Yıldırım bu kulübün son başkanı olur. Fenerbahçe ya Fenerbahçeliler’in kalacaktır ya da Malezyalılar’a satılacaktır. Neden Rus-Katar-Kazak sermayesi değil de Malezyalılar dediğim ise günü gelince ortaya çıkar. Yoksa siz hala futbolu sadece futbol mu sanıyorsunuz?

KOÇ’A KUMPAS KURAN FETÖ’DEN BETERDİR

Geçtiğimiz haftalarda yazmıştım; Ali Koç’u 3 Temmuz’un bir ayağı gibi gösterip hakkında soruşturma açılmasını isteyen 101 dilekçe savcılığa verildi ama neyse ki Türkiye’nin onurlu ve akıllı savcılarından biri olan beyefendi, bunun bir seçim manipülasyonu olduğunu anlayıp işlem yapmadı. Aziz Yıldırım da aynı gün “O dilekçeleri veren 101 kişi kimse açıklasın Ali Bey, biz de takipçi olalım” dedi. Ali Koç dün de Antalya’da “Bana kumpas kuruluyor” demiş. Aynı mesele mi, başka bir kumpas durumu mu var, bilemiyorum. Bildiğim şu; bu kumpası kuranlar, kurmayı aklına getirenler, uygulamaya koyanlar kimse F.Bahçe’ye FETÖ’den bile daha beter zarar verecek olanlardır. FETÖ denen oluşum; 3 Temmuz’da Fenerbahçe’ye zarar verdi; ekonomik olarak geriletti belki ama camiayı kenetledi; bilinç artırdı; F.Bahçeli’yi 2 kez su verilmiş çelik gibi sağlamlaştırdı. Aziz Bey’i ve F.Bahçeli’yi karşısına alan bu örgütlenme açısından sonun başlangıcı 3 Temmuz oldu...

Şimdi Koç’a kumpas kuranlar ise 20 milyon insanın ümidini, inancını, ülkeye olan güvenine kastediyor. Eğer Ali Koç’a seçime girmemesi için kumpas kurulacaksa bilsinler ki 20 milyon insanın sadece F.Bahçe’ye değil; ülkeye de güveni sıfırlanır. Dolayısıyla bu mesele F.Bahçe meselesi değil; 24 Haziran seçimi sath-ı mahaline girmiş Türkiye’miz adına da çok önemli bir devlet meselesidir. Suikast girişimi yapılan takımın F.Bahçe olması tesadüf değildir. F.Bahçe bu ülkenin; hele hele FETÖ ile mücadelenin en önemli unsurlarından biriyken, bu camianın adil ve huzurlu bir seçim yapması 20 milyon insanın ülkeye duyduğu güven açısından da hayati önemdedir.

ÖZKÖK’E 2A’YI GARANTİLEYİN

Aziz Bey yeniden seçilirse sorun yok da Ali Bey’e de sesleniyorum: Eğer seçilirseniz “Aziz Yıldırım’ın kankisi!” Ertuğrul Özkök’e uçaktaki 2A koltuğunu garanti edin. Hatta tüzüğe yazdırın; “Kim başkan olursa olsun uçaktaki 2A koltuğu Ertuğrul Özkök’ündür” diye. Yapın ki o da rahatlasın siz de...

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "fenerbahce/aziz-yildirim-20-yilda-fenerbahceye-150-milyon-dolardan-fazla-para-verdim-350469h/", "24 Mayıs 2018, Perşembe 18:24", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[3] = [350462, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/fenerbahceden_sosyal_medyadaki_haberlere_tepkixs.jpg", "Fenerbahçe’den sosyal medyadaki haberlere tepki", "Fenerbahçe yönetimi, resmi internet sitesinden yapılan açıklama ile sosyal medyadaki iddiaları yalanladı.", "
FutbolArena - Fenerbahçe kulübü sosyal medyadaki haberleri yalanladı. Fenerbahçe resmi internet sitesinden yapılan açıklama ile 300 kongre üyesi ile ilgili tedbir kararı alındığına dair iddiaları yalanladı.

FENERBAHÇE’DEN AÇIKLAMA
Resmi siteden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

"Bugün bazı sosyal mecralarda yayınlanan ve her türlü gerçeklik kavramından uzak olan, Kulübümüzün 300 kongre üyesiyle ilgili tedbir kararı aldığına dair manipülatif haberler tamamen yalandır.

Söz konusu haberlerde yer alan “300 kongre üyesi” gibi ibareler asılsız rakamsal iddialardan ibaret olup; Yönetim Kurulumuz 2018 yılı içerisinde önüne gelen şikayet dilekçeleri ile açılan soruşturmalara istinaden 8 kişi için tüzüğümüzün 65. Maddesi gereğince tedbir kararı uygulamaya karar vermiştir.

İlgili karar, taraflara yazılı olarak bildirilmiştir. Alınan karar bir tedbir kararıdır ve üyenin kulüpten ihracı anlamı taşımamaktadır. Sevk edilen üyelerin haklarında alınan disiplin kararlarına karşı hukuksal denetim yolları da açıktır.

Dolayısıyla Fenerbahçe Spor Kulübü Tüzüğü gereğince isimlerden bağımsız, soruşturma dosyası içeriğine uygun olarak alınmış bu karara dair abartılı sayılar vererek kamuoyunu yanlış bilgilendirmeye yönelik yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Bu tür uydurma ve yalan haberlere itibar edilmemesini kamuoyunun dikkatine sunarız."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "fenerbahce/fenerbahceden-sosyal-medyadaki-haberlere-tepki-350462h/", "24 Mayıs 2018, Perşembe 16:29", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"];hbr[4] = [350454, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/fb_haberi__aziz_yildirimdan_uefa_mujdesi_geldi_24_mayis_pazartesifZ.jpg", "FB Haberi - Aziz Yıldırım’dan UEFA müjdesi geldi (24 Mayıs Pazartesi)", "Fenerbahçe Haberleri okumak ve son dakika Fenerbahçe haberlerini takip etmek için haberimizi okuyabilirsiniz. Fenerbahçe puan durumu, maçları, fikstürü ve birçok bilgi FutbolArena’da.", "
Fenerbahçe Haberleri için en güncel ve doğru gelişmeleri FutbolArena’dan takip edebilirsiniz. Fenerbahçe puan durumu, Fenerbahçe maçları ve Fenerbahçe maçkolik ile ilgili bilgiler haberimizde yer alıyor. 
 

Fenerbahçe Haberleri (Fenerbahçe maçları, puan durumu 24 Mayıs Perşembe)


Spor Toto Süper Lig’de Fenerbahçe, şampiyonluk ve lig ikinciliği için mücadelesini son maça kadar taşısa da ligi 2. sırada bitirdi.
 

FB Haberi: Fenerbahçe, UEFA’dan ceza alacak mı? Aziz Yıldırım’dan açıklama (24 Mayıs Perşembe)


Bugün basında çıkan bazı iddialara göre, Fenerbahçe’nin UEFA tarafından belirlenen FFP şartlarını yerine getiremediği ve bu noktada para cezasına çarptırılacağı iddia edilmişti. Haberlerde  Fenerbahç’nin 10 milyon Euro’dan fazla zarar etmesi gerekirken 12.5 milyon Euro zarar ettiği yazılırken. aradaki 2.5 milyon Euro’luk para cezası alacağı öne sürülmüştü.

Seçim çalışmalarını sürdüren Aziz Yıldırım, üyelerle yaptığı son görüşmede böyle bir durumun söz konusu olmadığını belirtti. Aziz Yıldırım üyelerle yaptığı konuşmada, "UEFA ile hiçbir problemimi yok. Yapılan anlaşma noktasında tüm şartları yerine getiriyoruz" dedi.

\"\"
 

Giuliano’nun kariyerinde en çok gol attığı sezon


Fenerbahçe’ye sezon başında Zenit’ten 7,5 milyon Euro karşılığında transfer olan Giuliano, 14’ü ligde olmak üzere toplamda 15 gol atarak takımını sırtlayan isim oldu. Brezilya Milli Takımında da görev yapan ancak açıklanan kadroda yedek listede yer bulabilen Giuliano son 2 sezonda kariyerinde zirveyi yaşıyor.

EN İYİ 2. SEZONU

Geçen sezon Rusya Ligi’nde Zenit forması giyen Giuliano attığı 17 golle kariyerinde en çok gol attığı sezonu yakalamıştı. Fenerbahçe’de 15 gol atan Giuliano, bu rakamla kariyerinde en çok gol attığı 2. sezonunu geride bıraktı. Geçen sezon Zenit’te toplamda tüm kulvarlarda 9 asist yapan Giulianı bu sezonsa 6 asist yaptı.

FENERBAHÇE’DE EDİN VİSCA TRANSFERİ YENİDEN GÜNDEMDE

Fenerbahçe Transfer Haberleri Bugün Edin Visca’nın Fenerbahçe’ye transfer olacağı yönündeki haberlerle gündeme geldi. Fanatik’in haberine göre bu sezon 16 asistle Süper Lig’in asist kralı olan ve performansı ile fark yaratan Edin Visca’yı Fenerbahçe transfer etmek istiyor. 

İstikrarı ve savunmaya olan yardımı aynı zamanda hücumdaki üretkenliği ile Aykut Kocaman’ın bir numaralı hedef olarak belirlediği Visca, para artı takas teklifleriyle transfer edilmeye çalışılacak. Fenerbahçe Visca için İsla ve Ozan Tufan’ı takasta vermeyi düşünüyor. 

\"Başakşehir’inFenerbahçe Haberleri FutbolArena’daCanlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "fenerbahce/fb-haberi-aziz-yildirimdan-uefa-mujdesi-geldi-24-mayis-pazartesi-350454h/", "24 Mayıs 2018, Perşembe 15:30", "1", "Fenerbahçe", "fenerbahce"]; slide[0] = [350466, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/fenerbahcede_aykut_kocaman_devam_edecek_mixD.jpg", "Fenerbahçe’de Aykut Kocaman devam edecek mi?", "Fenerbahçe’de teknik direktör Aykut Kocaman’ın geleceği ne olacak? ", "fenerbahce/fenerbahcede-aykut-kocaman-devam-edecek-mi-350466h/", "24 Mayıs 2018, Perşembe 17:03", "Fenerbahçe"];slide[1] = [350462, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/fenerbahceden_sosyal_medyadaki_haberlere_tepkixs.jpg", "Fenerbahçe’den sosyal medyadaki haberlere tepki", "Fenerbahçe yönetimi, resmi internet sitesinden yapılan açıklama ile sosyal medyadaki iddiaları yalanladı.", "fenerbahce/fenerbahceden-sosyal-medyadaki-haberlere-tepki-350462h/", "24 Mayıs 2018, Perşembe 16:29", "Fenerbahçe"];slide[2] = [350454, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/fb_haberi__aziz_yildirimdan_uefa_mujdesi_geldi_24_mayis_pazartesifZ.jpg", "FB Haberi - Aziz Yıldırım’dan UEFA müjdesi geldi (24 Mayıs Pazartesi)", "Fenerbahçe Haberleri okumak ve son dakika Fenerbahçe haberlerini takip etmek için haberimizi okuyabilirsiniz. Fenerbahçe puan durumu, maçları, fikstürü ve birçok bilgi FutbolArena’da.", "fenerbahce/fb-haberi-aziz-yildirimdan-uefa-mujdesi-geldi-24-mayis-pazartesi-350454h/", "24 Mayıs 2018, Perşembe 15:30", "Fenerbahçe"];slide[3] = [350447, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/super_ligde_en_cok_puanla_3_olan_10_takimn8.jpg", "Süper Lig’de en çok puanla 3. olan 10 takım", "Spor Toto Süper Lig’de 2017-2018 sezonu şampiyonu Galatasaray olurken son haftaya 3 takım şampiyonluk iddiasıyla girdi. Bu durum 3. sırada bitiren takımın yüksek puanla ligi bitirmesini de sağladı.", "fenerbahce/super-ligde-en-cok-puanla-3-olan-10-takim-350447h/", "24 Mayıs 2018, Perşembe 14:36", "Fenerbahçe"];slide[4] = [350444, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/giuliano_kariyerinin_en_iyi_2_sezonunu_yasiyor_kT.jpg", "Giuliano kariyerinin en iyi 2. sezonunu yaşıyor", "Fenerbahçe’nin Brezilyalı yıldızı Giuliano, geride kalan sezonda takımının en golcü futbolcusu olurken kariyerinde de önemli bir sayıya ulaştı.", "fenerbahce/giuliano-kariyerinin-en-iyi-2-sezonunu-yasiyor-350444h/", "24 Mayıs 2018, Perşembe 14:06", "Fenerbahçe"]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '

'; window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'thumbnails-a', container: 'taboola-below-article-thumbnails_'+say, placement: 'Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' }); //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });