comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Mehmet Özdilek'ten Beşiktaş'a ofansif kadro! Metin Tekin ve Önder Özen 11'i görünce...

16 Şubat 2018, Cuma 19:16

Konyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek'in, Beşiktaş karşısında ofansif bir kadroyla sahaya çıkmasını beIN Sports yorumcuları Metin Tekin ve Önder Özen yorumladı. 

FutbolArena - Süper Lig 22. haftasında Beşiktaş deplasmanda Atiker Konyaspor ile karşılaşacak. Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek'in, Beşiktaş karşısında ofansif ağırlıklı bir kadroyla çıkması dikkat çekti. 


Konyaspor - Beşiktaş maçı 11'leri


Konyaspor - Beşiktaş maçı öncesi iki takımın kadrolarını yorumlayan beIN Sports yorumcuları Metin Tekin ve Önder Özen şu ifadeleri kullandılar:

Önder Özen, "Konyaspor bu sezon savunmada sıkıntı yaşayan bir takım. O zaman madem biz savunamıyoruz, hücum edelim mantığıyla sürülmüş bir kadro. Baktığınız zaman ön taraftaki 2 oyuncu dışında bekler dahil tüm isimler ofansif." olarak görüyoruz. dedi. 
"BİR DAKİKA BEYLER, SAVUNMA DİYEMEZSİNİZ"

Metin Tekin ise, Savunmada sorun varsa hücum edebilmek tercih edilebilir bir seçim. Savunma yapamıyoruz madem hücum edelim mantığı. Şimdi kadroya bakıyoruz. Ömer Ali, Skubic ofansif. Eto'o Jahovic ofansif. Konyaspor herhalde madem ileride oynayalım mantığıyla sahada olacak. Bir önceki hafta kalenize 35 şut gelmiş. Şimdi bir dakika beyler, savunma yapalım diyemezsiniz. 22. haftada bunu yapamazsınız."diye konuştu. 

Son dakika Konyaspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (22 Haziran 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.