comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Adana Demirspor, Lalawele Atakora ile sözleşme imzaladı

20 Haziran 2017, Salı 19:17
Adana Demirspor, Lalawele Atakora ile sözleşme imzaladı

Adana Demirspor transferi sonuçlandırdı. Resmi sitedeki Lalawele Atakora açıklaması haberimizde.

FutbolArena - Adana Demirspor geçtiğimiz sezon Helsinborg forması giyen Lalawele Atakora ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.
 

Adana Demirspor'un resmi sitedeki Lalawele Atakora açıklaması:


Aytaç Durak Tesisleri'nde gerçekleşen imza törenine 2.Başkan İmam Gazali Hıradağı,Hukuk İşlerinden Sorumlu Yönetici Erdinç İpek, Taraftar ve Stadyum Sorumlusu İzzettin Turgut, Yurtdışı İlişkiler Sorumlusu Kayhan Dağdanaşar, Denetim Kurulu Asil Üyesi Alaaddin Bozkurt  katıldı.

İlk yabancı transferini gerçekleştirdiklerini belirten Hıradağı “Bu sezon 5 veya 6 yabancı transferi yapmayı planlıyoruz. Bize fayda sağlayacağını düşündüğümüz oyuncuları Sportif Direktörümüz Gürcan Aday ve teknik ekibimiz inceliyor. Bunun sonucunda maddi anlamda kulübümüz için uygunsa transferi gerçekleştiriyoruz” dedi
Adana Demirspor'a gelmekten dolayı çok mutlu olduğunu dile getiren Lalawele “Başkanımıza ve yönetimimize çok teşekkür ediyorum. Adana Demirspor çok büyük bir camia ve çok ateşli bir taraftara sahip. Önümüzdeki sezon Süper Lig'e yükselerek bu camiayı mutlu etmek istiyoruz”

Sosyal medyadaki eleştiriler hakkında da bilgi veren Lalawele “İsveç Lig'i buradan çok farklı bir yapıya sahip kış aylarında maç yapılmyor. Nisan ayında lig başlıyor ve ben süreçte milli takımda yer aldım. Geçtiğimiz sezon Helsinborg formasıyla ligde 33 maç milli takımda ise 8 karşılaşmada görev aldım” dedi
 

FutbolArena haber turu (24 Mayıs 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.