comScore

FutbolArena TV

Trabzonspor 17. başkanını seçiyor

08 Nisan 2018, Pazar 13:50

Trabzonspor Kulübü'nün 73. Genel Kurulu'nun ikinci günü başkan adaylarının konuşmasıyla başladı. Bordo-mavili kulüp bugün 17. başkanını seçecek. 
Hayri Gür Spor Salonu'nda gerçekleştirilen ve bugün oy vermeyle sona erecek olan genel kurulun ikinci gününde başkan adayları üyelere hitaben konuşma yaptı. 

Yapılan kura seçiminin ardından genel kurul üyelerine ilk olarak Ahmet Ağaoğlu seslendi. Ağaoğlu, kulübün içinde bulunduğu sıkıntılı sürecin herkes tarafından bilindiğini belirterek, "Şartlarımız olağanüstü olduğu için kongre yapıyoruz. Enkaz edebiyatı yapmayacağız. Gerçek olan bir şey var ki; bu süreç kulübümüzün birden fazla sorunu olduğunu ortaya koymaktadır. Bu sorunlarımız, başta tüzük olmak üzere ekonomik ve idari yapıdır. Şike süreci bir kulübün başına gelebilecek en büyük felakettir. Bunun için FIFA önünde nöbet tutan adalet neferlerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Şike mücadelemizi sürecektir. Bunun için mücadele eden tüm Trabzonsporlulara teşekkür ediyorum. Sonucunu alana kadar bunun peşini bırakmayacağız. Ekonomik durum en büyük sorunlarımızın başında geliyor. Banka borçlarımızı yeniden yapılanması ve kulübe nakit girdisi sağlamaya çalışacağız" dedi. 

Trabzonspor Videoları