comScore
1 / 16

Survivor'da Sabriye Şengül gözyaşlarına boğuldu

Survivor'da Sabriye Şengül gözyaşlarına boğuldu

FutbolArena - Ekranlaırn ilgiyle takip edilen yarışma programında mücadele eden Sabriye Şengül, 14 Mart Salı günü yayınlanan bölümün ada konseyince Acun Ilıcalı’dan aldığı haber sonrası gözyaşlarına boğuldu. Sabriye Şengül, Acun Ilıcalı’ya sarılarak Survivor’da ada konseyince ilk kez kuralların dışına çıktı.

Survivor Sabriye Şengül kaç yaşında?


Survivor 2017 ünlüler takımında yer alacak olan İlhan Mansız, Serhat Akın, Çılgın Sedat gibi isimlerin yanında boksör Sabriye Şengül de dikkat çekiyor. Peki Sabriye Şengül kimdir? Survivor Sabriye Şengül kaç yaşında?
 

Survivor Sabriye Şengül nereli?


1988 Trabzon doğumlu Sabriye Şengül, Survivor 2017’de dikkat çeken yarışmacılardan biri olacak. Türkiye’nin en iyi kickboskçuları arasında yer alan Sabriye Şengül, bugüne kadar 2 kez Türkiye şampiyonu ve 1 kez K! Dünya Karması şampiyonluğu yaşadı.

Survivor 2017 ünlüler tanıtım videosunda Sabriye Şengül, "Survivor’da bir savaşçıya ihtiyaç vardı, ben geldim" ifadeleriyle dikkat çekiyor.

Sabriye Şengül hayatı boyunca sporun kendisi açısından önemli olduğunu ifade ederek, "Önceleri hentbol oynuyordum. Hırslı, mücadeleci ve pes etmeyen bir yapım var. Antrenmanlarda ve maçlarda bu yapımdan dolayı sertleştiğim oldu. Hocalarım, ’Sabriye hentbolcular bize lazım. Sen boks ile uğraş’ deyince neden olmasın dedim. Boksta ve Kickboskta 3 Türkiyeşampiyonluğum var. Uluslararası boks şampiyonluğum ve K1 Dünya Karması şampiyonluğum bulunuyor." ifadelerini kullandı.