comScore

Skandal! Murat Başoğlu'nun yasak aşkı özyeğeni mi?

22 Ağustos 2017, Salı 19:50
Skandal! Murat Başoğlu'nun yasak aşkı özyeğeni mi?

Murat Başoğlu'nun geçtiğimiz günlerde Bodrum'da teknede öpüşürken görüntülendiği kadının öz yeğeni olduğu ortaya çıktı. Avukatından flaş açıklamalar! 

FutbolArena - Sunucu ve oyuncu, aynı zamanda işadamı olan Murat Başoğlu geçtiğimiz günlerde yasak aşk yaşadığı Burcu Başoğlu Kabadayı ile öpüşürken görüntülenmişti. Bu süreçte Burcu Başoğlu'nun Murat Başoğlu'nun özyeğeni olduğu iddia edilmiş ve sonrasında yalanlanmıştı. Ancak gerçek kısa süre içerisinde ortaya çıktı. Burcu Kabadayı'nın eşi Selçuk Kabadayı'nın avukatı yaptığı açıklamada, "Burcu Başoğlu, Murat bey'in özbeöz yeğenidir, davayı açtık." ifadelerini kullandı. 


Murat Başoğlu Burcu Başoğlu yasak aşkı


Sözcü'nün haberine göre; Geçtiğimiz günlerde Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşen yasak aşkın fotoğrafları sızdı. Evli sunucu Murat Bşaoğlu'nun bir teknede öpüşürken görüntülendiği kadının öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı iddiaları tekrar gündeme geldikten sonra Murat Başoğlu, Sözcü'ye yaptığı açıklamada, Öpüştüğüm kadını tanımıyorum” diyerek şaşkınlığa neden olmuş, ardından kendisini “Bir anlık hataydı. Kadının adı Olga. Büyük bir hata yaptım ve bedelini ödüyorum” diye konuşmuştu. Ancak Başoğlu sonrasında iddiaların aksini kanıtlayamadı. 

Burcu Başoğlu Kabadayı‘nın eşi Selçuk Kabadayı‘nın avukatı ise yaptığı açıklamada, "Burcu Başoğlu Kabadayı, Murat Başoğlu'nun öz ağabeyinin kızıdır. Bunun altını çiziyorum. Kendisi özbeöz yeğenidir. Bugün Anadolu Adliyesi'ne boşanma dilekçemizi sunduk. 6'ıncı Aile Mahkemesi Dosya Numarası: 2017/ 673'tür. Bu sürece yargı karar verecek. O yüzden şu an açıklama yapmak çok doğru değil. Tüm delillerimiz dosyamızda. İş yargıya intikal etmiştir" ifadelerini kullandı. 


Murat Başoğlu kimdir?


Sabah Şekerleri adlı televizyon programıyla tanınan Başoğlu, çeşitli programlarda sunuculuk yanında oyunculuk ve mankenlik de yaptı. Reklamcılık yanında ve tasarım ürünler üzerine şirketini işletmektedir. "Benzemez Kimse Sana" programının 3 defa sunuculuğunu yapmıştır. 2015 yılında Çilek kokusu adlı dizide rol almıştır.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.