comScore

Sinem Gedik kimdir, kaç yaşında? Sinem Gedik İntizar aşkı doğru mu? Sinem Gedik ne iş yapıyor?

14 Temmuz 2018, Cumartesi 10:46
Sinem Gedik kimdir, kaç yaşında? Sinem Gedik İntizar aşkı doğru mu? Sinem Gedik ne iş yapıyor?

Sinem Gedik kimdir, kaç yaşında? Sinem Gedik ile şarkıcı İntizar'ın aşk yaşadığı iddiaları gündeme damga vurdu. Şarkıcı Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik'in yine şarkıcı olan İntizar ile ilişki içerisinde olduğu iddia edildi. Köşe yazarı Cengiz Semercioğlu da konuyu gündemine taşıdı. Peki Sinem Gedik ne iş yapıyor? Sinem Gedik nereli? Sinem Gedik'in çocuğu var mı? Sinem Gedik hakkında detaylar burada.

Sinem Gedik kimdir? Sinem Gedik kaç yaşında? Sinem Gedik İntizar ilişkisi doğru mu? Şarkıcı Mustafa Ceceli'nin eski eşi olan Sinem Gedik'in şarkıcı olan İntizar ile ilişkisi olduğu iddia edildi. Gazeteci Cengiz Semercioğlu, köşe yazısında Sinem Gedik ile İntizar'ın ilişkisinin belgelendiğini iddia etti. Sinem Gedik ne iş yapıyor? Sinem Gedik Instagram adresi var mı? Sinem Gedik'in çocuğu var mı? Sinem Gedik ile Mustafa Ceceli neden ayrıldı?
 

Sinem Gedik İntizar aşk mı yaşıyor? Sinem Gedik İntizar ilişkisi için Cengiz Semercioğlu'nun köşe yazısı


Hürriyet Gazetesi'nden Cengiz Semercioğlu köşe yazısında şunları yazdı:

"Yılın skandalı sonunda patladı" başlığını attığı yazısında Cengiz Semercioğlu boşanmanın neden gerçekleştiğini yazdı.Semercioğlu yazısında, “Sonunda” diyorum, çünkü çift boşandığından beri magazin kulislerinde Sinem Hanım'ın şarkıcı İntizar'la ilişkisi olduğu konuşulup duruyordu. Hatta Ceceli'nin yakın çevresine bile “Herkes beni eleştiriyor ama durum kimsenin bildiği gibi değil” cümlesini kurduğunu biliyordum. İntizar'la Sinem Gedik'in ilişki yaşadığı iddiasını o kadar farklı yerlerden duydum ki, bizim ekip bir ara ikiliyi kamerayla takip bile etti. Bir şey yakalayamadık ama ikilinin ilişki görüntüleri sonunda mahkeme dosyasına girdi."

 

Sinem Gedik kimdir, kaç yaşında? Sinem Gedik aslen nereli? ​​​​​​​Sinem Gedik ne iş yapıyor?


​​​​​​​Sinem Gedik, 1987 yılında İstanbul'da doğdu. ​​​​​​​Sinem Gedik Tasarım Mühendisliği mezunudur. ​​​​​​​Sinem Gedik, genç yaşta şarkıcı Mustafa Ceceli ile evlenmiştir. Kendisinden 7 yaş büyük olan Ceceli ile 1 Kasım 2008'de evlenen ​​​​​​​Sinem Gedik'in Arın Ceceli isminde 6 yaşında bir oğlu var.

SİNEM GEDİK INSTAGRAM HESABI! TIKLAYIN >>

FutbolArena akşam haberleri turu (25 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.