comScore

FutbolArena TV

Samet Aybaba: "Başarıyı devam ettirmek istiyoruz"

18 Ekim 2017, Çarşamba 17:09

Süper Lig'in 9. haftasında kendi sahasında Bursaspor'u konuk edecek olan D.G. Sivasspor karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürdü. 
Süper Lig'in ilk 8 haftasında 12 puan toplayan Sivasspor, Bursaspor maçına moralli hazırlanıyor. Ligin 9. haftasında sahasında Bursaspor'u ağırlayacak olan kırmızı-beyazlı ekip hazırlıklarına kulüp tesislerinde devam ediyor. Teknik Direktör Samet Aybaba yönetiminde gerçekleştirilen antrenman ısınma hareketleriyle başladı. Daha sonra gruplar halinde top kapma ve pas çalışması yapıldı. Antrenmana sakatlığı süren John Boye, hafif sakatlığı bulunan Elderson ve kadro dışı bırakılan Leandrinho katılmadı.
Takımın yükselişte olduğunu söyleyen D.G. Sivasspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, "Oyuncularımızın istekleri arttı, coşkuları arttı. Birbirlerine alışkanlıkları arttı. Bu da iyi futbol ve neticesinde puanları getiriyor. Devam ettirmek istiyoruz. Futbolda başarının sonu yoktur. Her hafta değişik bir maç, değişik bir düşünce o yüzden oyuncularımla çok iyi hazırlanıyoruz, çalışıyoruz. Ciddi bir rakibimiz var. Bursaspor iyi bir takım. Kaliteli oyunculardan kurulu son maçta geriye düşmelerine rağmen kazandılar. Bursaspor'un takım hüviyetine bakıyoruz. Oyuncularına bakıyoruz. Biz oyuncularımızla konuşuyoruz. Bu başarıyı devam ettirmek istiyoruz. Yukarılarda bir takım olmayı düşünüyoruz. Bu maçları kazanıp oralarda kalmayı da hedefimiz olarak görüyoruz. İnşallah bu maçları kazanıp ondan sonraki maçları yorumlamaya başlayacağız" dedi.

Sivasspor Videoları