comScore
1 / 29

Rihanna'nın çıplak fotoğrafları sızdı!

Rihanna'nın çıplak fotoğrafları sızdı!

FutbolArena - Ünlü sanatçıların başına bela oldun Hackerlar’ın son kurbanı Rihanna. Yaşadığı ilişkilerle magazin gündeminden hiç düşmeyen ünlü sanatçının başı bu kez hackerler ile dertte. Rihanna’nın çıplak fotoğraflarını ele geçiren hacker grubu, internet üzerinden bu fotoğrafları paylaştı. 

 

Rihanna kimdir? Rihanna fotoğrafları

 

Robyn Rihanna Fenty (/riˈænə/;[1] d. 20 Şubat 1988), Barbadoslu şarkıcı ve şarkı yazarı. Saint Michael’da doğup Bridgetown’da büyüdü ve 2003’te albüm yapımcısı Evan Rogers’ın yönetiminde demo kasetler kaydederek müzik endüstrisine girdi. 2005’te ilk albümü Music of the Sun’ı ve sonraki yıl ikinci albümü A Girl like Me’yi piyasaya sürerek ünlendi; bu albümlerden sırasıyla "Pon de Replay" ve "SOS" gibi hit şarkılar çıktı.

 

Üçüncü stüdyo albümü Good Girl Gone Bad (2007) için müziğini ve imajını yeniden oluştururken bir seks sembolü olarak ortaya çıktı. Albümün çıkış single’ı "Umbrella", elde ettiği liste başarılarıyla şarkıcının dünya genelinde tanınmasına yol açtı ve 2008’de En İyi Rap/Sung İş Birliği dalında Grammy Ödülü kazandı. Grammy ödüllü Unapologetic (2012) dahil olmak üzere Recording Industry Association of America’dan (RIAA) platin sertifika alan dört albüm çıkardıktan sonra Rihanna, bir pop ikonu olarak tanımlanmaya başladı.