comScore

Özcan Deniz, BJK TV spikeri Yağmur Karabal ile aşk mı yaşıyor?

07 Ağustos 2017, Pazartesi 12:56
Özcan Deniz, BJK TV spikeri Yağmur Karabal ile aşk mı yaşıyor?

Özcan Deniz Yağmur Karabal aşk iddiası gündeme damga vurdu! Sanatçı Özcan Deniz ile Yağmur Karabal arasında aşk var mı? Futbol Magazin Haberleri.

Magazin Haberleri - Özcan Deniz Yağmur Karabal aşkı magazin dünyasını salladı! Sanatçı Özcan Deniz'in bir süredir spor spikeri olan Yağmur Karabal ile birliktelik yaşadığı iddia edildi. Özcan Deniz ile aşk yaşadığı iddia edilen Yağmur Karabal kimdir, kaç yaşında, hangi kanalda spor spikerliği yapıyor gibi soruların yanıtları haberimizde olacak.
 

Özcan Deniz Yağmur Karabal ilişki yaşıyor mu?


Sözcü'de yer alan habere göre; Özcan Deniz, Buse Narcı'dan ayrıldıktan sonra gönlünü yine bir güzele kaptırdı. Deniz'in yeni sevgilisinin adının Yağmur Karabal olduğu öğrenildi. Çift, geçtiğimiz günlerde trafikte görüntülenmişti. Sosyal medyada tanışan ikili fotoğrafları çekilince dikkat çekmemek için birbirlerini takibi bıraktı.
 

Yağmur Karabal kimdir, kaç yaşında?


17 Haziran 1992 doğumlu Yağmur Karabal, Ankara Üniversi mezunu. İtalyan Dili ve Edebiyatı okuyan Yağmur Karabal, BJK TV'de muhabirlik yapıyor. Instagram'da yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Yağmur Karabal'ın 20 binden fazla takipçisi var. Yağmur Karabal Instagram adresine buradan ulaşabilirsiniz.

Gündemle ilgili son dakika Magazin Haberleri için aktüel sayfamızı takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.