comScore

Mustafa Ceceli kimdir, nereli? Mustafa Ceceli Sinem Gedik ve İntizar aşkına ne dedi? (Mustafa Ceceli şarkıları?)

14 Temmuz 2018, Cumartesi 11:20
Mustafa Ceceli kimdir, nereli? Mustafa Ceceli Sinem Gedik ve İntizar aşkına ne dedi? (Mustafa Ceceli şarkıları?)

Mustafa Ceceli kimdir, kaç yaşında? Mustafa Ceceli nereli? Mustafa Ceceli ne iş yapıyor? Mustafa Ceceli Instagram hesabı var mı? Mustafa Ceceli evli mi? Mustafa Ceceli'nin çocuğu var mı? Mustafa Ceceli Sinem Gedik'ten boşandı mı? Mustafa Ceceli Sinem Gedik ile İntizar aşkını belgeledikten sonra ne yaptı?

Mustafa Ceceli kimdir, kaç yaşında? Mustafa Ceceli eski eşi Sinem Gedik'ten boşanma gerekçesi olarak şarkıcı İntizar ile olan ilişkisini belgeleyerek mahkemeye sundu. Mustafa Ceceli'nin söz konusu belgeleri mahkemeye sunduğu iddiası da gazeteci Cengiz Semercioğlu'ndan geldi. Türkiye'nin gündemine oturan Sinem Gedik İntizar ilişkisi sonrası Mustafa Ceceli ne yaptı? Şarkıcı Mustafa Ceceli eşi Sinem Gedik'in İntizar ile ilişki içerisinde olduğunu öğrendikten sonra boşanma davası açarak eşinden ayrıldı.
 

Mustafa Ceceli, Sinem Gedik - İntizar ilişkisini nasıl belgeledi?


Şarkıcı Mustafa Ceceli eski eşi Sinem Gedik ile yine şarkıcı olan İntizar arasında ilişki olduğunu ispatlayarak mahkemeye başvurdu ve boşanma davası açtı. Gazeteci Cengiz Semercioğlu, Hürriyet'teki yazısında olayı şu şekilde anlattı: "Yılın skandalı sonunda patladı" başlığını attığı yazısında Cengiz Semercioğlu boşanmanın neden gerçekleştiğini yazdı.Semercioğlu yazısında, “Sonunda” diyorum, çünkü çift boşandığından beri magazin kulislerinde Sinem Hanım'ın şarkıcı İntizar'la ilişkisi olduğu konuşulup duruyordu. Hatta Ceceli'nin yakın çevresine bile “Herkes beni eleştiriyor ama durum kimsenin bildiği gibi değil” cümlesini kurduğunu biliyordum. İntizar'la Sinem Gedik'in ilişki yaşadığı iddiasını o kadar farklı yerlerden duydum ki, bizim ekip bir ara ikiliyi kamerayla takip bile etti. Bir şey yakalayamadık ama ikilinin ilişki görüntüleri sonunda mahkeme dosyasına girdi."

SİNEM GEDİK KİMDİR? TIKLAYIN >>

 

Mustafa Ceceli kimdir, kaç yaşında, nereli?


Mustafa Ceceli 2 Kasım 1980 doğumlu ve aslen Çankırılı'dır. Ankara'da büyüyen Mustafa Ceceli lise eğitimini burada tamamladı. Ardından İstanbul'da Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü'ne geçen Mustafa Ceceli, müzik kariyerine de 2009 yılında Ceceli albümünü piyasaya sürerek giriş yaptı. Hızlıca başarı merdivenlerini tırmanan Mustafa Ceceli, 2014 yılında "Kalpten" albümüyle de çıkışını sürdürdü. 

Mustafa Ceceli, 1 Kasım 2008 yılında Sinem Gedik ile evlenmiştir. Mustafa Ceceli Sinem Gedik çiftinin bir de oğulları var.

MUSTAFA CECELİ ALBÜMLERİ

Simsiyah
Zincirimi Kırdı Aşk
Mustaf aCeceli Koleksiyon
Emri Olur
Aşk İçin Gelmişiz
Kalpten
Söyle Canım
Mustafa Ceceli 5. Yıl 2007-2012
Es
Hastalıkta Sağlıkta

MUSTAFA CECELİ INSTAGRAM İÇİN TIKLA >>

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.