comScore

İntizar kimdir, kaç yaşında? İntizar için şok ilişki iddiası! (İntizar evli mi, nereli? İntizar şarkıları)

14 Temmuz 2018, Cumartesi 11:02
İntizar kimdir, kaç yaşında? İntizar için şok ilişki iddiası! (İntizar evli mi, nereli? İntizar şarkıları)

İntizar kimdir, kaç yaşında? İntizar şarkıları neler? İntizar albümleri neler? İntizar ile Mustafa Ceceli'nin eski eşi Sinem Gedik arasında ilişki var mı? İntizar Sinem Gedik aşkı belgelendi mi? Şarkıcı İntizar için olay yaratan Sinem Gedik ilişki iddiasının ardından yapım şirketinden flaş bir hamle geldi.

İntizar kimdir? İntizar kaç yaşında? İntizar Sinem Gedik ilişkisi doğru mu? Şarkıcı Mustafa Ceceli'nin eski eşi olan Sinem Gedik'in şarkıcı olan İntizar ile ilişkisi olduğu öne sürüldü. Gazeteci Cengiz Semercioğlu, köşe yazısında Sinem Gedik ile İntizar'ın ilişkisinin belgelendiğini iddia etti. İntizar ne iş yapıyor? İntizar Instagram adresi var mı? İntizar evli mi? İntizar aslen nereli?
 

İntizar ile Sinem Gedik aşk mı yaşıyor? İntizar Sinem Gedik için Cengiz Semercioğlu yazısı


Hürriyet Gazetesi'nden Cengiz Semercioğlu köşe yazısında şunları yazdı:

"Yılın skandalı sonunda patladı" başlığını attığı yazısında Cengiz Semercioğlu boşanmanın neden gerçekleştiğini yazdı.Semercioğlu yazısında, “Sonunda” diyorum, çünkü çift boşandığından beri magazin kulislerinde Sinem Hanım'ın şarkıcı İntizar'la ilişkisi olduğu konuşulup duruyordu. Hatta Ceceli'nin yakın çevresine bile “Herkes beni eleştiriyor ama durum kimsenin bildiği gibi değil” cümlesini kurduğunu biliyordum. İntizar'la Sinem Gedik'in ilişki yaşadığı iddiasını o kadar farklı yerlerden duydum ki, bizim ekip bir ara ikiliyi kamerayla takip bile etti. Bir şey yakalayamadık ama ikilinin ilişki görüntüleri sonunda mahkeme dosyasına girdi."
SİNEM GEDİK KİMDİR? TIKLAYIN >>

YAPIM ŞİRKETİNDEN AÇIKLAMA

İntizar hakkında çıkan haberlerin ardından bağlı bulunduğu müzik şirketinden ayrılık açıklaması yapıldı:

"Yaklaşık iki yıldır Poll Production çatısı altında sanatsal faaliyetlerini sürdüren İntizar'ın medya vasıtasıyla kamuoyuna yansıyan haberlerini üzüntü ve şaşkınlıkla okuduk. Kendisinin bugün itibariyle şirketimizle hiçbir bağı kalmamıştır. Saygılarımızla.."


 

İntizar kimdir, kaç yaşında? İntizar aslen nereli? İntizar evli mi?


İntizar'ın kim olduğu merak ediliyor. İntizar 1974 Tunceli doğumludur. İntizar'ın soyadı Arslan'dır. İntizar'ın babası askeri annesi ise ev hanımı. İntizar, babasının görevi nedeniyle Muğla ve İzmir'de yaşadı. İntizar, İzmir'de düzenlenen bir müzik yarışmasında Türk Halk Müziği ve pop müzik dallarında birinclik aldı. İntizar ayrıca Ağrı Eğitim Fakültesi'nden mezun oldu.
 

İntizar şarkıları! İntizar'ın albümleri


İntizar, şarkıcılık kariyerine Sibel Can'ın konserinde söylediği şarkı sonrası Ferdi Tayfur'un dikkatini çekerek adım attı. Ardından birçok albüm çıkaran İntizar'ın piyasaya sürdüğü albümleri şu şekilde:

Gelincik (1997)

Gece Nemi (2000)

Göçebe (2002)

Aldanırım (2003)

Nazar Boncuğum (2005)

Ihlamurlar Altında / Nazar Boncuğum (2006)

Ömrüm Senindir (2009)

Aşk Yağmurları (2013)
İNTİZAR INSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYIN >>

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.