comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Almeida derbiye hazır

22 Şubat 2014, Cumartesi 10:55

Bu sezon attığı gollerle kariyerinde önemli günler yaşayan Beşiktaşlı Hugo Almeida, kendini psikolojik olarak derbiye özel hazırladı

Ligin ilk yarısında oynanan Galatasaray derbisinde attığı gol, maçın tatil edilmesi nedeniyle sayılmayan Almeida, bu kez kayıtlara geçecek resmi gol için çalışacak.

Derbide gol veya goller atmak için kendini hazır tutmaya çalışan Portekizlioyuncu, kariyerindeki çıkışını sürdürmek ve Dünya Kupası öncesinde moral kazanmak için, Galatasaray savunmasının dezavantajları üzerinde çalıştı.

Rakiple ilgili görüntülü toplantılarda Galatasaray savunması konusunda pürdikkat olan Almeida'nın, yakın çevresine de derbide gol atacağını söylediği bildirildi.

TESİSLERDEN UĞURLAMA

İstanbul Valiliği'nin kararı nedeniyle derbiye seyirci götüremeyecek olan Beşiktaş'ta taraftar, takımı BJK Nevzat Demir Tesisleri'nden uğurlayacak. 17.00'de tesislerden ayrılacak olan kafileyi, taraftar meşale ve tezahürat eşliğinde uğurlayacak. Beşiktaş taraftarlarının, maçın sonucu ne olursa olsun, karşılaşmadan sonra takımı yine tesislerde alkışlarla karşılayacağı bildirildi.

Kaynak: Milliyet

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.