comScore

Business Cup il şampiyonları belli oldu

28 Aralık 2015, Pazartesi 16:07
Business Cup il şampiyonları belli oldu

6 ilde düzenlenen Şirketlerin futboldaki zirvesi Business Cup'ta illerin şampiyon şirket futbol takımları belli oldu.

6 ilden 110 takımın katıldığı ve kurumların Türkiye'nin en büyük şirketi olmak için mücadelesine sahne olan Business Cup güz sezonu geçtiğimiz pazar günü oynanan il finalleriyle son buldu. Takımların şampiyonluk parolasıyla yola çıktığı, üst düzey mücadeleye sahne olan turnuva bu sezonda isminin hakkını verdi.  
 
İstanbul, İzmir, Ankara, Kocaeli, Konya ve Adana'da eş zamanlı başlayan turnuvada Antalya'da ki büyük finale gidecek il şampiyonları şöyle;
 
İstanbul'da şampiyon grubundan ikinci olarak çıkan ve final yolunda ki rakiplerini bir bir eleyen Organik Kimya oldu. İzmir'de şampiyon olan Akzo Nobel turnuvadaki şampiyonluk unvanını üçe çıkardı. Kocaeli'de bu sene ilk defa düzenlenen turnuvada oynadığı futbolla göz dolduran Mecaplast şampiyonluk ipini göğüsledi. Ankara'da şampiyonu penaltılar belirlerken kupaya ulaşan taraf Meteksan oldu. Konya'da sezon boyunca ortaya koyduğu futbolla kalitesini ortaya koyan A-101 şampiyonluğa ulaşırken, Adana'da geçen sezon şampiyonu Şahin Piliç A.Ş.ünvanını bırakmadı.
 
Büyük finale geri sayım 

27-29 Mayıs 2016 tarihinde Antalya'da gerçekleşecek olan ve kazananın Türkiye'nin en büyük şirketi unvanını kazanacağı finallerde güz sezonu ve bahar sezonu şampiyonları İtalya'da özel olarak yaptırılan ve bir metre boyunda ki Business Cup kupasını müzesine götürmek için mücadele edecekler.  Türkiye şampiyonu olmak için Antalya finaline gidecek takımlar final heyecanının yanı sıra, takım arkadaşlarıyla da doyasıya tatil yapma fırsatına sahip olacaklar.
 
Detaylı bilgi için:

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.