comScore

İddaa Rakipbul Ligi Trabzon, Başlıyor !

14 Şubat 2015, Cumartesi 14:19
İddaa Rakipbul Ligi Trabzon, Başlıyor !

İddaa Rakipbul Ligi Trabzon'da resmen başlıyor ! Daha önce Eski Trabzonspor Teknik Direktörü Hami Mandıralı'nın açılış vuruşu  ile start verilen halı saha ligi, Trabzon'da daha profesyonel olarak faaliyet göstermek adına yapılanmaya gitmişti.

Bu yapılanma şimdi tamamlandı ve Türkiye'nin en büyük halı saha ligi resmen Trabzon'u da faaliyetinde bulunduğu 15 il arasına kattı. Bugün itibariyle 16 ilde hizmet veren iddaa Rakipbul Ligi, halı sahada profesyonel hizmetler sunarak bir futbol maçından çok daha fazlasını üyelerine sunmayı başaran bir kuruluş.
 
Trabzon'da 170 takım 1500 üye
 
170 takımlı iddaa Rakipbul Trabzon Ligi'nde 1500 kayıtlı üye yer alıyor. iddaa Rakipbul Ligi Trabzon'da haftada ortalama 35, ayda 140 karşılaşma oynanıyor. Bu arada takım, üye ve maç sayısı her ay artıyor.
 
Rakibini, sahanı, maç gününü kendin seç !
 
İddaa RakipBul Ligi'ni tercih edenler, takımlarının maç yapacağı günü, saati, sahayı ve rakipleri de kendileri seçiyorlar.
 
“Halı sahaların efsanesi ol!” sloganıyla yoluna devam eden İddaa Rakipbul Ligi'ne takımlar internet sitesi üzerinde ücretsiz bir şekilde 30 saniye içinde kayıt yaptırma şansına sahipler. Ayrıca kayıt yapan takım kaptanları, internet sitesi üzerinden, call centerı aramaya gerek duymaksızın online maç ayarlayabiliyor.

Aydın Cingiz ile Bi' Dakka | Ersun Yanal sorumluluktan kaçabilir mi?


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.