comScore

G.Saray'ın istediği yıldız için Eskişehir'den FLAŞ açıklama!

27 Kasım 2013, Çarşamba 19:46

Eskişehirspor sezon bitiminde sözleşmesi sona erecek olan Tarık Çamdal ile bu hafta yeniden sözleşme yapmaya hazırlanıyor.

Eskişehirspor Kulübü Teknik Asbaşkanı Mehmet Akman, Eskişehirspor ile sözleşmesi sezon bitiminde sona erecek ve başka takımlardan transfer teklifleri aldığı iddia edilen futbolcu Tarık Çamdal'la bu hafta içerisinde görüşeceklerini bildirdi.

Akman, Eskişehirspor Kulübü Basın Sözcüsü Bekir Sıtkı Saraç ile Atatürk Stadı'nda düzenlediği basın toplantısında, Trabzonspor mağlubiyetini "kaza" olarak değerlendirerek, duydukları üzüntüyü dile getirdi. "Hedefimizde sapma yok" diyen Akman, sezon bitiminde sözleşmesi sona erecek Tarık Çamdal'la ilgili olarak, şöyle konuştu: "Tarık'la biz görüştük. Kendisi, gerek hocasının gerek yönetimin gerekse takımdaki arkadaşlığın ve aynı zamanda taraftarların arasındaki bağlardan dolayı son derece mutlu olduğunu, kesinlikle gitmek istemediğini vurguladı. Tabi kendisinin mali ve maddi yönden beklentileri var. Bu görüşmeleri yaptık arada çok az bir fark kaldı. Şu anda kendisi bir belge almak için yurt dışına gitti, menajeriyle bu hafta gelecekler. Tarık konusunu bu hafta gündemimizden kaldıracağımız kanaatindeyim."

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.