comScore
1 / 8

Milan'dan transfer itirafı! Galatasaray...

FutbolArena Dış Haber - Galatasaray Transfer çalışmaları kapsamında İtalya’nın Milan takımında forma giyen Andre Silva ile ilgilendiği bilgisi İtalya’dan geldi.

2 / 8
İtalyan ekibi Milan’ın yöneticisi Massimiliano Mirabelli oyuncuları Andre Silva ile Galatasaray’ın ilgilendiğini İtalyan basınına açıkladı.
3 / 8
Galatasaray futbol takımı Fatih Terim önderliğinde yeni sezon hazırlıklarını İsviçre’de gerçekleştirdiği kamp ile sürdürüyor
4 / 8
Bir yandan da transfer çalışmalarını yürüten Galatasaray’ın gündemine flaş bir isim geldi.
5 / 8
Milan’ın yöneticisi Massimiliano Mirabelli, İtalyan basınına yaptığı açıklamada oyuncuları Andre Silva ile Galatasaray’ın ilgilendiğini açıkladı.
6 / 8
Milan’ın yöneticisi Massimiliano Mirabelli yaptığı açıklamada: ’’Andre Silva için çok para harcadık. Gattuso onu kampta test edecek. Göndermek isterse onu satabiliriz. Ancak kulüpler onun için 38 milyon Euro ödediğimizi hatırlamalı.’’ dedi.
7 / 8
Andre Silva, Milan’da kaç gol attı?

Milan’ın büyük beklentiler eşiğinde 38 milyon Euro bonservis bedeli ödeyerek transfer ettiği Portekizli yıldız oyuncu İtalyan ekibinde forma giydiği 40 karşılaşmada 10 gol, 2 asistilk performans sergiledi.
8 / 8