comScore
1 / 20

İşte ünlülerin derbi totemleri

FutbolArena - Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig’in 28. haftasında ezeli rakibi Galatasaray’ı ağırlayacak. Pazar günü oynanacak derbi öncesinde ünlü isimlerin totemlerini sizler için derledik. 

2 / 20
Spor Toto Süper Lig’i derbi heyecanı sardı. Fenerbahçe, sahası Ülker Stadı’nda hafta sonu Galatasaray’ı ağırlayacak.
3 / 20
Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanacak dev derbi öncesinde ünlülerin 90 dakika içerisinde yaptıkları bir birinden ilginç totemleri sizler için derledik.
4 / 20
İŞTE ÜNLÜLERİN DERBİ TOTEMLERİ
5 / 20
Barış Kılıç

Fenerbahçeliyim. Maçları statta izlerim. Gol atılana kadar yanımdaki arkadaşımla sürekli yer değiştiririm. Gol atıldığında da o koltukta kalırım. Hatta gerekirse söker o koltuğu eve bile götürürüm.
6 / 20
Merve Oflaz

Fenerbahçeliyim. Maç başlarken bütün atıştırmalıklarımızı, erzakımızı toplarız. Herkes yerine oturur. İlk yarıya kadar tuvalete gitmek bile yasaktır.
7 / 20
Serhat Teoman: Galatasaraylıyım. Penaltı atışlarına bakmam, sesi dinlerim.
8 / 20
Yalın: Galatasaraylıyım. Son zamanlarda alt kattaki televizyonun uğurlu olduğuna inanıyorum. O televizyonda izlesek kazanıyoruz. Orta katta izlersek hep kaybediyoruz.
9 / 20
Hatice Şendil: Ben Fenerbahçeliyim, nişanlım Burak Galatasaraylı. Biz kazanalım diye etmediğim dua kalmaz.
10 / 20
Hatim indiriyorum diyebilirim. Gol pozisyonundaysak ’fingers crossed’ yaparım yani parmaklarımı birleştiririm. Genellikle işe yarar.
11 / 20
Bengü: Galatasaraylıyım. Derbileri tüm takımın imzaladığı uğurlu formamla izlerim. Evde izliyorsam yere otururum.
12 / 20
Çağla Şıkel: Galatasaraylıyım. Galatasaray kalesinde bir tehlike varsa, "Olmaz o iş" derim ve rakip takım o golü mutlaka kaçırır.
13 / 20
Ne zaman "Olmaz o iş" demeyi unutuyorum, gol yiyoruz.
14 / 20
Şahan Gökbakar: Galatasaraylıyım. Deplasman maçlarını yakın arkadaşım Murat’la beraber ve illa onun evinde izlerim. Murat olmadan deplasman olmaz.
15 / 20
Umut Eker: Fenerbahçeliyim. Erkek kardeşim Uğur’un uğuruna çok inanıyorum. Onsuz izlediğim bütün maçları kaybediyoruz.
16 / 20
Burcu Esmersoy

Galatasaraylıyım. Evdeysem izlemediğim maçı kazanıyoruz. Stada gittiysem kaybettiğimiz maç yok. Ama evdeysem ve izliyorsam işimiz çok zor. Ben de açmıyorum. Rakip takım maçlarını izliyorum kaybetsinler diye.
17 / 20
Bige Önal

Galatasaraylıyım. Rakip ceza sahamıza girince parmaklarımı birleştiriyorum.
18 / 20
Alişan

Fenerbahçeliyim. Fener ilk golü attığında ne yapıyorsam, maç boyu onu yapıyorum. Bir keresinde maça trafikten yetişemedim. Radyodan dinlemeye başladım. Fenerbahçe gol attı. Eve gitmedim, maç bitene kadar arabayla dolaştım. Maç bittiğinde Edirne’ye 30 km kalmıştı.
19 / 20
İDO: Evdeysem maçları izlediğim bir pijamam var. Mutlaka onu giyip izliyorum.
20 / 20
Hakan Baş: Fenerbahçeliyim. Maç sabahı PlayStation’da mutlaka Fenerbahçe olup o günkü rakibi yenerim. Sonra o skor çıkacakmış gibi totem yaparım.

Kaynak: Milliyet