comScore

Galatasaray Galatasaray

Hande Sarıoğlu Fatih Altaylı kavgası İZLE - (Emre Belözoğlu sorusu Fatih Altaylı stüdyoyu terk etti)

03 Aralık 2019, Salı 01:13
Hande Sarıoğlu Fatih Altaylı kavgası İZLE - (Emre Belözoğlu sorusu Fatih Altaylı stüdyoyu terk etti)

Habertürk ekranlarında Fatih Altaylı ile Hande Sarıoğlu arasında Ömer Bayram & Pereira pozisyonunun tartışılması esnasında gerginlik yaşandı ve Fatih Altaylı stüdyoyu terk etti. 

FutbolArena - Süper Lig 13. haftasında Trabzonspor ile Galatasaray arasında oynanan maçın ilk yarısında Ömer Bayram'ın Pereira'ya yaptığı hareket Habertürk stüdyolarında gergin anlara sebep oldu.


Fatih Altaylı Hande Sarıoğlu kavgası Habertürk İZLE


Fatih Altaylı ile Hande Sarıoğlu arasında Ömer Bayram & Pereira pozsiyonu değerlendirilirken, Fatih Altaylı kendisine yöneltilen, "Emre Belözoğlu yapsaydı yorumunuz ne olurdu?" sorusuna sinirlendi ve stüdyoyu terk etti. 

İŞTE YAŞANAN DİYALOGLAR:

Fatih Altaylı: "Bu hareket kırmızı kart değil. Ayıp ya! Adam da öyle bir atıyor kendini yere, sanki kamyon çarptı. Ömer'in hareketi tabi ki doğru değil ama bu bir kırmızı kart değil."

Hande Sarıoğlu: "Emre Belözoğlu bu hareketi yapsaydı yorumunuz ne olurdu?"

Fatih Altaylı: "Kim olsa aynı yorumu yapardım. Ben ahlaksız bir adam değilim. Ben doğru bildiğimi söylerim. Beni aptal yerine koyma. Ben Galatasaray'ı fazla savunuyor olabilirim çünkü Galatasaray'ı savunan yok. Ben doğru bildiğimi hayatım boyunca söyledim. O yüzden böyle şeyleri ben sevmem. O yüzden kusura bakmayacaksın. Bunu iman ettiğin zaman tepem atar. Beni yanlış tanımışın. Ben adaletli bir adamım ve böyle yaptığın sürece siz konuşun, ben gidiyorum."  

HANDE SARIOĞLU: "EMRE'Yİ BU KONUDA ELEŞTİRDİĞİMİZ İÇİN SORDUM"

Hande Sarıoğlu ise Fatih Altaylı'nın sözleri üzerine,  "Emre Belözoğlu'nu bu masada hep eleştiriyoruz. Ondan sonra Fenerbahçeliler tarafından düşman görülüyoruz. Galatasaraylı oyuncunun yaptığı hareket var. Özellikle Emre'yi seçtim. Saha içinde davranış konusunda Emre'yi eleştiriyoruz çünkü. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!
 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)