comScore

Galatasaray Galatasaray

Galatasaray'da Mustafa Cengiz, voleybol takımını pas geçmedi

03 Şubat 2018, Cumartesi 12:07
Galatasaray'da Mustafa Cengiz, voleybol takımını pas geçmedi

Galatasaray'da yönetim ve başkan Mustafa Cengiz, futbolcular ve basketbolculara yapılan ödemelerin ardından bayan voleybol takımını da pas geçmedi. 

FutbolArena Özel - Galatasaray Spor Kulübü başkanı Mustafa Cengiz, bayan voleybol takımını pas geçmedi. Geçtiğimiz hafta voleyboldaki derbi mücadelesinde Fenerbahçe'yi 3-0 mağlup etme başarısı gösteren Galatasaray Kadın Voleybol Takımının alacakları da hesaplarına yatırıldı.


Mustafa Cengiz Galatasaray Kadın Voleybol Takımını unutmadı


Sarı kırmızılı yönetim, futbolcular ve basketbolculara yapılan ödemelerin ardından voleybol takımını da pas geçmedi. Galatasaray Kulübü, voleybolcularına 1 milyon TL'lik ödeme yaptı. Sarı kırmızılı kulübün başkanı Mustafa Cengiz de, dün vefat eden Galatasaray taraftarı Aytaç Çalım'ın cenaze töreninin ardından Bursa'daki voleybol takımının kampını ziyaret etmişti.


Galatasaray'da Mustafa Cengiz'den transfer açıklaması


DHA'ya açıklamalarda bulunan Mustafa Cengiz, Mayıs ayında devam etmeleri halinde Dünyanın tepesine oynayacak bir kadro kuracaklarını belirtti.

"Maalesef çok iyi futbolcuları çok özel bir durum olmazsa ara dönemde bulamıyorsunuz. Zaten seçim dönemi, yönetim yeni gelmiş, hocam da çok yeni, hocamın da kendi projeksiyonunu yapabilmesi için yeterli süresi yoktu. İnşallah biz devam edeceğiz ve önümüzdeki Mayıs ayında dünyanın tepesine oynayacak bir takım kuracağımıza ve bütün seyirciyi çekeceğime, projelerimizi realite haline getirebileceğimize olan inancımızı muhafaza ediyoruz"
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.