comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den Selçuk İnan'a mesajı

03 Şubat 2018, Cumartesi 09:53
Fatih Terim'den Selçuk İnan'a mesajı

Galatasaray futbol takımı patronu Fatih Terim, uzun zamandır formsuz görüntü çizen Selçuk İnan ile özel bir görüşme gerçekleştirdi.

FutbolArena - Son yıllarda oynadığı futbol ile sık sık Galatasaray taraftarları ile karşı karşıya gelen ve ıslıklanan Selçuk İnan, Fatih Terim'in gelişi ile birlikte yeniden ilk 11'de forma giymeye başladı. Terim, kaptan ile özel bir görüşme gerçekleştirdi.


Galatasaray'da Fatih Terim'den Selçuk İnan'a mesaj


Galatasaray futbol takımı patronu Fatih Terim, uzun zamandır formsuz görüntü çizen Selçuk İnan ile özel bir görüşme gerçekleştirdi. Habertürk Gazetesi'nde yer alan habere göre, Teknik direktör Fatih Terim, Stoke City'ye satılan Badou Ndiaye'nin yerini Selçuk İnan'la doldurmayı planlıyor. Tecrübeli hocanın sürekli motive ettiği 33 yaşındaki yıldız, artık sahada daha çok kendisini göstermeye başladı.

''KAPTAN OLARAK OYUNA YÖN VERMEN GEREKİYOR''
Selçuk'un potansiyelinin farkında olan Terim, kaptandan yeniden takımın maestrosu olmasını istedi. Takımının saha içerisindeki oyun kurucusu olarak geçmiş dönemde olduğu gibi Selçuk İnan'ı gören Terim, "Sana inancım tam. Kaptan olarak oyuna yön vermeni, arkadaşlarını iyi yönetmeni istiyorum. Benim sahadaki gözüm, kulağım sen olacaksın" şeklinde telkinlerde bulunuyor.


Fatih Altaylı'dan rakı içen Selçuk İnan tepkisi


Galatasaraylı Selçuk İnan'ın rakı içerken görüntülenmesinin haber yapılmasına bir tepki de Fatih Altaylı'dan tepki geldi. Bloomberg TV'de konuşan Fatih Altaylı şu ifadeleri kullandı:

"FENERBAHÇE FANATİĞİ..."

''Buna en güzel cevabı sosyal medyada tüm takımların taraftarları verdi. Bu haberi yapan Fanatik isimli Fenerbahçe Fanatiği gazete yöneticisine yönelik tepkileri gösterdiler. Yahu şimdi anlamadığım şu, bir futbolcu tamamen antrenmanından sonra gitmiş arkadaşlarıyla yemek yiyor ve 1-2 kadeh rakı içiyor. Kime ne? Sanırsın adam kokain partisinde yakalanmış gibi haber yapılıyor. Adam restoranda yemeğini yiyor, yanında içkisini içiyor.

"BEN GALATASARAY'DA YÖNETİCİLİK YAPARKEN..."

Ben Galatasaray'da yöneticilik yaparken futbolculara tek bir şey söylemiştim. Çocuklar istediğiniz yere gidin. Yeter ki size yakışan yere gidin. Boktan pavyonlara gitmeyin. İstanbul'un en güzel yer neyse, oraya gidin. İçebileceğiniz en kaliteli içkiyi için. Ben şuna bakarım. O gazetenin yazarı içmiyor mu? Alkolikliğiyle meşhur spor yazarlarımız var. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (19 Şubat 2020)