comScore

FutbolArena TV

FutbolArena haber turu (13 Eylül 2018)

13 Eylül 2018, Perşembe 14:27

FutbolArena TV ekibi 13 Eylül Perşembe akşamından öne çıkan haberleri derledi.

Beşiktaş'ta yeniden seçime giden Başkan Fikret Orman yeni yönetim listesini açıkladı. Beşiktaş'ta 16 Eylül'de yapılacak seçime tek aday olarak giren Fikret Orman'ın yeni yönetim listesi şu isimlerden oluşuyor:

 Serdal Adalı

Umut Güner

Ahmet Kavalcı

Ahmet Ürkmezgil

Deniz Atalay

Metin Albayrak

Şafak Mahmutyazıcoğlu

Cihat Kumuşoğlu

Hüseyin Mican

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Şenol Güneş ile ilgili açıklamalarda bulundu.  Şenol Güneş ile aralarında hiçbir sorun bulunmadığını belirten Fikret Orman, "Şenol Güneş ile çok istikrarlı bir şekilde buraya kadar geldik. Kim bizim hakkımızda ne düşünürse düşünsün, anlatmaktan sıkıldım artık. Şenol hoca da sıkıldı." dedi.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in divan kurulundaki açıklamaları Duygun Yarvusat'ın açıklamalarıyla çelişti. 

Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, Nabil Dirar'ın transferi için Arap takımlarıyla görüşüyor. Phillip Cocu tarafından kadroda düşünülmeyen Nabil Dirar için Sportif Direktör Comolli, Arap takımlarıyla görüşmelerine devam ediyor. Sarı lacivertliler, Dirar'ı gözden çıkarmış durumda.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Divan Kurulu toplantısında açıklamalarda bulundu.

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Bein Sports'un düzenlediği ödül töreninde konuştu. TFF Başkanı Yıldırım Demirören, "2024'ü alacağımıza inanıyoruz. Mücadelemiz sonuna kadar devam edecek. Büyük organizasyonları ülkemiz bugüne kadar yaptı. Bu organizasyonun altından da başarıyla çıkacağız" dedi.

Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği Başkanı Hakan Ünsal, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada İsveç maçında 2 gol atan Galatasaraylı Emre Akbaba hakkında konuştu.

VİDEO ÖNERİLERİ