comScore

FutbolArena TV

FutbolArena akşam haberleri turu (11 Eylül 2018)

11 Eylül 2018, Salı 19:58

FutbolArena TV ekibi 11 Eylül Salı akşamından öne çıkan haberleri derledi.

Teknik Direktörü Şenol Güneş, gündemdeki konularla ilgili basın toplantısı düzenledi. Güneş, yabancı kuralı ve Beşiktaş'taki son durum ile ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, Milli Takım'da iyi performans sergileyen futbolcularını tebrik etti. Emre Akbaba'yı Belhanda'nın cezalı olması nedeniyle Kasımpaşa maçında forvet arkasında oynatmayı planlayan Fatih Terim, Ömer Bayram'ı, İsveç karşısında sol bekte etkili bindirmeleri, hücuma çıkışları sonrasında ilk 11'e koyma kararı aldı.

Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman olağanüstü kongre kararı aldı. Erken seçim yapılacak. 16 Eylül 2018 Pazar günü yapılacak seçim öncesi; Beşiktaş yöneticisi Emre Kocadağ, Ahmet Nur Çebi hakkında konuştu.

Trabzonspor'da Burak Yılmaz'dan kulübün yaptığı açıklamaya yanıt geldi. Burak Yılmaz, "Parayla alakalı bir durum olsa geçen sene de tavrım bu olurdu fakat geçen sene değil federasyona başvurmak, tek kalime para konuşmadım ve kulüp için de neler yaptığımı çok iyi biliyorsunuz. Bu duruşumdan asla vazgeçmeyeceğimi de bilmenizi ister" dedi.

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Erol Bedir Türk futbolunda son dönemde tartışılan yabancı sayısıyla ilgili net ifadeler kullandı.

VİDEO ÖNERİLERİ