comScore

FutbolArena TV

FutbolArena akşam haberleri (9 Nisan 2018)

09 Nisan 2018, Pazartesi 17:56

FutbolArena TV ekibi 9 Nisan Pazartesi akşamından öne çıkan haberleri derledi.

Fenerbahçe Başkan adayı Ali Koç, Fenerbahçe Divan Kurulu üyeleriyle yaptığı toplantıda önemli açıklamalarda bulundu. Ali Koç yaptığı konuşmada, "Bize şirin görünmek için başkana veya yönetime hakaret ederlerse, biz bunu kendimize söylenmiş hakaret olarak kabul ediyoruz." dedi.

Roma'da teknik direktör Di Francesco, Cengiz Ünder'in Barcelona maçında oynayıp oynayamayacağını açıkladı.Di Francesco, "Cengiz Ünder'e bundan sonra göz kulak olacağım. Barcelona maçında oynama ihtimali var. Fakat amacımız Lazio derbisine yetiştirmek." dedi.

Galatasaray'da Fatih Terim'in pozitif anlamda en çok etkilediği isimlerin başında Garry Rodrigues geliyor.Fatih Terim ile birlikte 11 maça çıkan Garry Rodrigues 11 maçta tam 10 gole direkt katkı sağlarken 5 gol attı ve 5 de asist yaptı.

Beşiktaş'ın Manchester United'lı Marouane Fellaini'yi istediği yazıldı.Fransa'nın L'Equipe gazetesinin haberine göre Manchester United ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Fellaini ile ilgilenen kulüpler arasında Beşiktaş'ın yer aldığı iddia edildi.

VİDEO ÖNERİLERİ