comScore

FutbolArena TV

FutbolArena akşam haberleri (21 Nisan 2018)

21 Nisan 2018, Cumartesi 00:53

FuttbolArena TV ekibi 20 Nisan Cuma akşamından öne çıkan haberleri derledi.

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinde yaşanan olaylarla ilgili konuştu ve olayların kumpas olduğunu söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: "Burada futbol teröründen öte bir kumpas da var. Şenol hocanın başına gelen olay da kabul edilebilir bir şey değil. Keşke Tolga da o olayların içine girmeseydi."

Fenerbahçe'nin 2-3 Haziran tarihlerinde düzenlenecek kongresinde başkanlığa adaylığını açıklayan Ali Koç, Bodrum Fenerbahçeliler Derneği'nin düzenlediği söyleşiye katılmak için geldiği Muğla'nın Bodrum ilçesinde olaylı derbiyle ilgili yorum yaptı.  Ali Koç: "Her şey bizim elimizdeydi. Yazık oldu, bunu hak etmedik. Bugün toplantıyı iptal etmek isterdim, konuşmak istemiyorum. Çok titiz ve yanlış hareket etmeden davranmak zorundayız. Çünkü dün akşamki maçın yansımaları çok fazla yerlere çekilecek."

Galatasaray camiasından aday olması yönünde teklif ve baskılar alan Cemal Özgörkey kararını netleştirdi. Dursun Özbek'in yaptığı 2.başkanlık teklifini geçtiğimiz hafta FutbolArena'ya da doğrulayan Cemal Özgörkey'in 26 Mayıs'taki genel kurula artık Dursun Özbek'in listesinde girmesine kesin gözle bakılmaya başlandı.

Manchester United'ın 2 sezon önce rekor bir bedelle transfer ettiği Paul Pogba'nın Kırmızı Şeytanlar'dan ayrılacağı konuşuluyor. ingiliz basınında çıkan haberlere göre Manchester United, Pogba'nın bonservis bedelini 140 milyon euro olarak belirleyecek. United kulübünü Mourinho ile Pogba arasındaki kötü ilişkiye karşın, Pogba'yı ucuza satma niyeti bulunmuyor.

Real Madrid'in uzun süredir transfer listesinde olduğu konuşulan Eden Hazard için İspanyol ekibinin yol haritası belli oldu. Daily Mail'in haberine göre, Eden Hazard'ın Chelsea'deki geleceği Real Madrid'in Gareth Bale'yi satıp satmamasına bağlı. İspanyol ekibi Gareth Bale'yi satarsa transferde bir numaralı hedefi Eden Hazard olacak

VİDEO ÖNERİLERİ