comScore

Bugünkü Şifresiz Maçlar (24 Mart 2018 Cumartesi Güncel Liste)


Bugünkü şifresiz maçlar hangileri? TV'de ve internette bugün şifresiz hangi maçları canlı izleyebilirim? Bugünkü şifresiz maçların listesi aramalarına artık son veriyoruz ve FutbolArena aracılığıyla her gün yayınlanacak olan şifresiz maçlar listesine tek bir sayfadan anında ulaşabileceksiniz.

GÜNÜN MAÇLARI

24 Mart 2018 Cumartesi günü TV'de ve internette bugünkü şifresiz maçların listesine tek seferde ulaşabileceğiniz adresiniz FutbolArena! Günün futbol maçları, günün spor ekranı, bugünkü şifresiz maçlar ve bugünkü spor programları listesine tek bir haberden ulaşabileceksiniz. Özellikle hafta sonu güzel havalarda futbol heyecanını yaşamak ve bugünkü futbol maçlarını izlemek isteyenlerin farklı adreslerden bugünkü şifresiz maçlar listesini aramasına gerek kalmadı. Özellikle Periscope TV aracılığıyla bugünkü şifresiz canlı maçları izlemeyi tercih edenler ve bu aramaları farklı alanlardan yapanlar için hafta sonları önemli maçların yanı adreslerine FutbolArena'dan ulaşabilirsiniz.  Süper Lig, Bundesliga, Serie A, İngiltere Premier Lig, İspanya, Hollanda, Portekiz, Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi, Milli maçlar, TFF 2. Lig Kırmızı Grup, TFF 2. Lig Beyaz Grup, TFF 3. Lig 1. Grup, TFF 3. Lig Grup, TFF 3. Lig 3. Grup,  Türkiye Bölgesel Amatör Ligi ve en önemlisi canlı Periscope TV'den yayınlanan maçların listesine artık tek bir adresten ulaşabileceksiniz.  

Bugün hangi şifresiz maçlar var? (24 Mart 2018 Cumartesi)


TV'de bugün ne izleyebilirim? Artık gazete sayfalarını ve internette birden farklı adresi ziyaret etme eziyetine son! Günün spor ekranı, bugünkü canlı izlenecek şifresiz maçlar ve 23 Mart 2018 Cuma günü bugünkü spor programlarını FutbolArena aracılığıyla aşağıdaki listeden rahatça takip edebilirsiniz. 

12:30 - U14 Gelişim Ligi Fenerbahçe - Başakşehir: (FB TV)
14:30 - U16 Gelişim Ligi Bursaspor - Ümraniyespor (Bursa TV)
15:00 - Türkiye Basketbol 1. Ligi Petkimspor - Afyon Bld (Petkim TV)
17:00 - Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Beşiktaş - İstanbul Ünv. (TBF TV Youtube)
18:00 - Türkiye Basketbol 1. Ligi - Bursaspor Selçuklu Bld (Bursa TV)