comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Beşiktaş Haberleri: Fikret Orman ve Necati Ateş, Fransa'dan dönüşte uçakta birbirlerinin yüzüne bakmadılar

18 Haziran 2016, Cumartesi 17:50
Beşiktaş Haberleri: Fikret Orman ve Necati Ateş, Fransa'dan dönüşte uçakta birbirlerinin yüzüne bakmadılar

Euro 2016 maçlarını izlemek için Fransa'ya giden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve futbolcu Necati Ateş, Türkiye'ye dönüşte aynı uçakta karşılaştılar. 

FutbolArena Özel - Euro 2016 maçlarını izlemek için Fransa'ya giden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Türkiye'ye dönüşte aynı uçakta Necati Ateş ile karşılaşınca neşeli ortam bir anda bozuldu. 


Fikret Orman ile Necati Ateş arasında gerginlik


Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz yıl Necati Ateş'in eski eşi Zeynep Ateş'in instagram hesabından Fikret Orman ile beraber paylaştığı fotoğraf sosyal medyada gündeme oturmuş ve fotoğrafın altına yapılan yorumların ardından aşk dedikoduları dillenmişti. Bu olaydan ötürü Necati Ateş ile Fikret Orman'ın da arasının açıldığı öğrenilirken, ikilinin Fransa'dan dönüşte aynı uçakta karşılaşması da tatsız bir pişti oldu. 

FİKRET ORMAN'IN YÜZÜ ASILDI
Milli takımın İspanya ile oynadığı maçtan sonra THY Nice - İstanbul 12.10 uçağıyla Türkiye'ye dönen Fikret Orman uçağa bindikten sonra herkesi neşeli bir şekilde selamlarken, aynı uçakta Necati Ateş'i görünce bir anda yüzü asıldı. Bu tesadüf, geçen geçen yıl Necati Ateş'in eski eşi Zeynep Ateş'in Fikret Orman ile paylaştığı fotoğraftan dolayı ikilinin hala arasının hala iyi olmadığına işaret etti. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.