comScore

FutbolArena TV

Aykut Kocaman: "TFF, Fenerbahçe'ye hükmen mağlubiyet veremez"

24 Nisan 2018, Salı 01:11

Antalyaspor'u sahasında 4-1 mağlup ederek puanını 60'a çıkartan ve şampiyonluk yarışında takibini sürdüren Fenerbahçe'de Teknik Direktör Aykut Kocaman, karşılaşmanın ardından basın toplantısında soruları yanıtladı

“Bizim için hükmen yenilgi çıkma ihtimali yok” 
Fenerbahçe için hükmen mağlubiyet verilme ihtimalinin olmadığını söyleyen Aykut Kocaman, “TFF doğru kararı verip hakkaniyeti sağlamak zorunda. Bu sonucun çıkmasıyla ilgili hiçbir neden yok. Ben gördüğümü ve olanları anlatıyorum” dedi.
Yeniden Antalyaspor maçıyla ilgili konuşan Kocaman, “Ne yaparsak yapalım maçların bazı bölümlerinde zaman zaman kontrol etkinliği olacaktır. Böyle olunca takımda bir kaygı başlıyor ve biraz toptan kaçma hali başlıyor. Atakları da son pas üzerine kurulu ataklar üzerine getiriyoruz. 2-0'a geldikten sonra oyunun kontrolünü ele alma konusunda ne yaparsak yapalım kontrolü sağlayamıyoruz. Bu anlamda kaygıyı üzerimizden atamıyoruz” açıklamasını yaptı. 
Son olarak yaşanan olayların net şekilde ortada olduğunu sözlerine ekleyen tecrübeli çalıştırıcı, “Yaşanan olaylar net şekilde ortada. Baskın basanındır deyiminin biraz arkası gibi oldu davranış biçimleri. Maçın iptalini gerektirecek hiçbir şey yok ortada. Türkiye'yi biraz biliyorsak iptali gerektirecek hiçbir şey yoktu ortada” diyerek sözlerini tamamladı.

Fenerbahçe Videoları