comScore

Mersin İdmanyurdu Mersin İdmanyurdu

Yusuf Şimşek: 'Hatalı benim'

29 Kasım 2016, Salı 18:22
Yusuf Şimşek: 'Hatalı benim'

Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Yusuf Şimşek "Kalan 4 maçta galip gelmek istiyoruz." dedi.

FutbolArena - TFF 1.Lig ekiplerinden Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Yusuf Şimşek takımının ligdeki pozisyonu hakkında açıklamada bulundu.

'HATALIYI ARIYORSANIZ...'
Tevfik Sırrı Gür Stadı'nda gerçekleştirilen antrenman öncesi gazetecilere yaptığı açıklama bulunan Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Yusuf Şimşek "Kalan 4 maçta galip gelmek istiyoruz. Devre arasına kadar toplayabildiğimiz bütün puanları toplayıp ikinci yarı başka bir Mersin izletmek istiyoruz." dedi.

Mersin İdmanyurdu Teknik Direktörü Yusuf Şimşek yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Özellikle ilk yarı çok iyi oynadık. İkinci yarı da zaman zaman belli bölümlerinde iyi oynadık, fakat golü bulamadık. Gerçekten üzücü. Bu kadar çok pozisyona girip gol atamıyorsun. Rakibimiz 2 kez gelip gol attı. Üzücü ama biz bahaneler arkasına sığınmayacağız. 4 maçta alabildiğimiz kadar puanları almak için gerekli mücadeleyi vereceğiz. Kazanma azmimizle giydiğimiz formanın hakkını vermeye çalışacağız. Tabi ki hatalarımız var. Hatalı varsa benim. Tek sorumlu benim. Ben bunu göğüsleyebilirim. Biz zaten gelirken takımımızın bu denli olduğunu biliyorduk. Biraz daha bir şeyler yapabiliriz diye düşünmüştük. 4 maçta bir şey yapamadık, galip gelemedik. Geri kalan 4 maçta galip gelmek istiyoruz. Devre arasına kadar toplayabildiğimiz bütün puanları toplayıp ikinci yarı başka bir Mersin izletmek istiyoruz." 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.