SON DAKİKA

Yeni Malatyaspor'un yıldızı Michall Pereira'dan itiraf

 
6 Aralık Salı 11:21
Yeni Malatyaspor'un yıldızı Michall Pereira'dan itiraf

Yeni Malatyaspor'un orta saha oyuncusu Michall Pereira açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Nurettin Soykan Tesisleri'nde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Fransız oyuncu Michall Pereira, hafta sonu karşılaşacakları Göztepe karşılaşmasınada değindi. 

Michall Pereira düzenlediği basın toplantısında şu ifadeleri kaydetti:

“Tabi ki rakiplerimizin puan kaybettiği bir haftada son oynadığımız maç çok önemliydi. Ama yine de 1 puan aldık, bu da önemliydi. Bütün maçlar önemli. Çok iyi analiz edeceğiz, çok iyi çalışacağız. Kazanmak için gideceğiz Göztepe'ye. Oynayacağımız Göztepe maçında bir sorumluluğumun olduğunu düşünüyorum takımda içinde. Bu maçı çevirmek ve iyi işler yapmak adına bir sorumluluğumun olduğunu düşünüyorum. Elimden gelenin en iyisini yapacağım Göztepe maçında”

Sezonun ilk haftalarında takımı ve ligi çok fazla tanıyamadığını gün geçtikçe adaptasyon sorunun aştığını belirten Fransız oyuncu Michall Pereira '' İlk maçlar durumu teknik direktörümüzle de konuştuk. İlk maçlarda pek tanınmıyordum. Haftalar ilerledikçe artık bana özel önlemler alınmaya başlandı. Şutlarım tehlikeli olduğu için bana yeterli alan ve mesafe bırakmıyorlar. Ama ben yine de artık şut çekmek yerine kaleye gelmemizde, pozisyon bulmamızda takımıma yardımcı olduğumu düşünüyorum” diye konuştu. 

Hiçbir yazı,materyal veya resimler izinsiz kopyalanamaz.
Futbolarena © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz AA resmi abonesidir.
Futbolarena Facebook
@futbolarena
Futbolarena Twitter
@futbolarena