comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Yacine Brahimi Beşiktaş'a mı geliyor? - Transferinde son durum

26 Kasım 2016, Cumartesi 01:11
Yacine Brahimi Beşiktaş'a mı geliyor? - Transferinde son durum

Beşiktaş'ın devre arasında transfer etmek istediği Porto'nun Cezayirli forveti Yacine Brahimi'yi Uğur Karakullukçu yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın devre arasında forvet transferi için düşündüğü Porto'nun Cezayirli futbolcusu Brahimi'yi Sabah Gazetesi'nden Uğur Karakullukçu yorumladı. 
 

Yacine Brahimi Beşiktaş'a faydalı transfer olur mu?


Porto'da forma giyen 26 yaşındaki Cezayirli forvet Yachime Brahimi'yi Sabah Gazetesi'nden Uğur Karakullukçu yorumladı. 

"ÇOK YÖNLÜ BİR OYUNCU AMA SKORER DEĞİL"
Çok yönlü bir oyuncu. Şenol Güneş'in de isteyebileceği bir isim. Hem forvet arkası, hem kanatta. İçe dışa çalımı var. Topla birlikte hareket etme bakımından sıkıntı yaşamıyor. Ancak şunu söyleyeceğim. Çok skorer bir oyuncu değil. Bitiricilik konusunda problemleri var. Ceza sahasında birebir vuruşlar yapmasını beklerseniz hayal kırıklığı uğrarsınız. Daha çok Quaresma'ya yakın bir oyuncu. Ancak değerli bir oyuncu ve transferi kolay olmayacaktır. Bilekleri çalım atmaya çok müsait. 

"TRANSFERİ KOLAY OLMAYACAKTIR."

Mesela Beşiktaş 10 milyon euro verse bile Porto'nun bırakacağını sanmıyorum. Abartarak söylüyorum ki, Porto'nun bu futbolcudan beklentisi yüksek."

"BEŞİKTAŞ 2 YIL ÖNCEKİ PORTO'YA DÖNÜŞEBİLİR"

Katkı sağlar diye düşünüyorum. Eğer gelirse Porto'nun 2 sene önceki haline bürünebilir Beşiktaş. Solda Brahimi, sağda Quaresma. Porto'da bu şekilde oynuyorlardı ve etkili de oldular. 

YACINE BRAHIMI'NIN TRANSFERİYLE İLGİLİ SON GELİŞMELER

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.