comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Uğur Meleke'den Beşiktaş'a, Başakşehir uyarısı

26 Kasım 2016, Cumartesi 16:28
Uğur Meleke'den Beşiktaş'a, Başakşehir uyarısı

Hürriyet yazarı Uğur Meleke, Beşiktaş - Medipol Başakşehir maçını değerlendirdi. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de bu akşam oynanacak Beşiktaş - Medipol Başakşehir maçı öncesi Hürriyet Gazetesi yazarı Uğur Meleke, siyah beyazlıları uyardı ama Şenol Güneş'in de aynı tuzağa düşmeyeceğinden emin olduğunu söyledi. 

"ŞENOL GÜNEŞ AYNI TUZAĞA DÜŞMEZ."
Uğur Meleke, Hürriyet'te Beşiktaş - Medipol Başakşehir maçıyla alakalı şu yorumları yaptı:

"Ligin kader maçı. Sezonun belirleyici maçı. Sadece 1 ve 2'lik değil. İki farklı anlayışın çarpışması olacak. Topa sahip olmak isteyen Beşiktaş, oyuna hüketmek ve oyunun her anında gol atmaak isteyen Beşiktaş ile topu rakibe bırakan, fırsat kollayan, tamamlanamayan atakları kendi lehine çeviren Başakşehir'in çarpışması olacaktır.  Başakşehir son Rizespor maçında bu anlamda biraz zor duruma düştü. Şenol Güneş eğer o maçı izlediyse aynı tuzağa düşmeyecektir. Beşiktaş'ın tamamlanamayan ataklarında daha sert ve bitirici olacağını, kısa paslarla çabuk çıkan Başakşehir'e bu imkanı vermeyeceğini düşünüyorum."

"TEK SORUN DURAN TOP."
Uğur Meleke, Beşiktaş'ın Başakşehir karşısında tek sorun yaşayabileceği yerin duran toplar olduğunu söylerken, "Benfica maçında yine Tosic'in vurdurduğu bir top var. Kısa boylu oyuncusu sayısı fazlalığı, oyuncu paylaşım ve yerleşim hatalarından dolayı Beşiktaş duran toplarda sorun yaşıyor. Başakşehir de hava toplarında etkili bir takım. Bu maçta siyah beyazlıları bekleyen tek sorunun bu olduğunu söyleyebilirim." ifadelerini kullandı. 

Banko iddaa kuponları arayanlar buraya