comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ziraat Türkiye Kupası 4. tur maç programı açıklandı

12 Ekim 2017, Perşembe 23:38
Ziraat Türkiye Kupası 4. tur maç programı açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası'nda Çorum Belediyespor-Trabzonspor maçının da yer aldığı 4. Tur programı belli oldu.

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası'nda 4. Tur eşleşmelerinin fikstürü TFF tarafından açıklandı. Türkiye Kupası maçlarının 24, 25 ve 26 Ekim'de sahne alacağı ifade edildi.
 

Ziraat Türkiye Kupası 4. tur maçları ne zaman, saat kaçta?


Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Türkiye Kupası'nda 24, 25 ve 26 Ekim tarihlerinde oynanacak 4. tur karşılaşmalarının programı şöyle:

24 Ekim Salı:
13.00 Sarıyer-Adana Demirspor (Yusuf Ziya Öniş)

14.30 Etimesgut Belediyespor-Antalyaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

16.00 Altınordu-Kars 36 Spor (Bornova)

17.00 Kasımpaşa-Niğde Belediyespor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

18.30 Aytemiz Alanyaspor-Edirnespor (Bahçeşehir Okulları)

19.00 Fethiyespor-Adanaspor (Fethiye İlçe)

19.00 Kahramanmaraşspor-Çaykur Rizespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

20.30 Teleset Mobilya Akhisarspor-Anagold 24 Erzincanspor (Manisa 19 Mayıs) 

25 Ekim Çarşamba:
13.00 Ofspor-Evkur Yeni Malatyaspor (İsmet Gürbüz Civelek)

13.00    Orhangazi Belediyespor-Şanlıurfaspor

13.00    Eyüpspor-Gümüşhanespor
13.00 İstanbulspor-Afjet Afyonspor

13.00    Batman Petrolspor-Denizlispor    (Batman 16 Mayıs Şehir)

14.30    Çorum Belediyespor-Trabzonspor    (Dr. Turhan Kılıçcıoğlu)

16.30    Elazığspor-Sivas Belediyespor    (Elazığ Atatürk)

17.00    Gençlerbirliği-Tuzlaspor (Ankara 19 Mayıs)

18.30    Demir Grup Sivasspor-Kızılcabölükspor    (Yeni 4 Eylül)

19.00    Bucaspor-Amed Sportif Faaliyetler    (Yeni Buca)

19.00    Gazişehir Gaziantep-Ankara Demirspor    (Gaziantep)

19.00    Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Tire 1922 Spor (Kazım Karabekir)

20.30    Osmanlıspor-Ottocool Karagümrük    (Osmanlı)

26 Ekim Perşembe:
13.00 Yeni Altındağ Belediyespor-Bursaspor (Ankara Cebeci)

14.30 Yeşil Bursa-Kayserispor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

16.30 Konya Anadolu Selçukspor-Boluspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

17.00 Akın Çorap Giresunspor-Menemen Belediyespor (Giresun Atatürk)

18.30 Grandmedical Manisaspor-Hatayspor (Manisa 19 Mayıs)

20.30 Kardemir Karabükspor-Keçiörengücü (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

Son dakika Türkiye Kupası Haberleri için FutbolArena'yı takip etmeye devam edin.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.