comScore
1 / 14

Gazete manşetleri - Gazete Oku (19 Mart 2017)

Gazete manşetleri - Gazete Oku (19 Mart 2017)

Futbol Arena - 19 Mart Pazar 2017 gazete manşetlerinde neler var? Günün öne çıkan spor gelişmeleri neler? Transferde öne çıkan isimler kim? Takımlar maçlara nasıl hazırlandı? Oynanan maçların skorları ve istatistikleri ne şekilde? Futbolcu ve teknik direktörlerin gazetelere özel ropörtajları. Büyük liglerdeki puan durumları ve fikstürler... Gazetelerin spor sayfalarının manşetlerini sizler için derledik. 19 Mart Pazar 2017 gazete manşetlerini haberimizde okuyabilirsiniz. Gazete keyfi FutbolArena’da sizlerle.

 

Bugünün spor gazete manşetleri - Gazete Oku (19 Mart Pazar 2017)

 

Fanatik, Açık Mert Korkusuz, Fotomaç, Takvim Spor, Akşam Spor, Sabah Spor, Star Spor, Vatan Spor, Milliyet Spor, Hürriyet Spor, Habertürk Spor gibi birçok gazetenin spor manşetleri her gün FutbolArena farkıyla sizlerin karşısına geliyor.

 

Trabzonspor, dün akşam oynanan maçta Galatasaray’ı 2-0 mağlup etti. Bu maç Fanatik gazetesinde "İşte o an bir fırtına kopar" manşetiyle yer buldu. Fotomaç gazetesi Trabzonspor’un yükselişiyle alakalı "Dalga dalga geliyor" manşetini kullandı. AMK gazetesinde "Aslan değil Fırtına" manşetiyle yer bulan maç için Vatan gazetesinde "Fırtına Aslan’ı da yuttu" denildi.