comScore

TFF'ye hem rest hem itiraf!

27 Şubat 2014, Perşembe 11:56

TFF'nin kararları yüzünden tesislerini Milli Takım'a kapattıklarını söyleyen Kasımpaşa Başkan Vekili Hilmi Öksüz'den tartışılacak bir açıklama daha geldi: Yöneticimizi dövdüler!

FutbolArena Özel - Kasımpaşa, Fenerbahçeli Emre ve Volkan Demirel'in muhtemelen Milli Takım'ınİsveç maçı kadrosunda olacakları için tesislerini Milli Takım'a açmama kararıaldı.
TFF'nin Kemerburgaz'daki Kasımpaşa Tesislerini, Milli Takım'ın İsveçmaçı için talep etmesi Kasımpaşa Yönetimi tarafından reddedildi. GerekçesiyseFenerbahçeli Emre ve Volkan Demirel. TFF Başkanvekili Hilmi Öksüz, "Bizim yedekkulübemize ağza alınmayacak küfür eden adamlara TFF ceza vermedi. Milli Takım'ınbaşımızın üstünde yeri var ama bu iki futbolcu kadroda olacakları içinreddettik" dedi.
TFF'nin aldığı kararları skandal olarak niteleyen Öksüz,federasyonun adalet dağıtmadığını, her konuyu işine geldiği gibi yorumladığınıöne sürerek, "bizim yöneticimiz Saraçoğlun'da dövüldü ama cezayı yine o aldı. BuTFF'ye kapımızı açmayız" dedi.

"HEM DAYAK YEDİ HEM CEZA ALDI"

HilmiÖksüz, "Fenerbahçe ile Kadıköy'de  oynadığımız maçta VIP tribününde İcra Kuruluüyemiz Mustafa Topal'a saldırdılar ve dövdüler. Ve bu TFF mağdur olan MustafaTopal'a 15 gün ceza verdi" dedi.

Bu arada TFF Disiplin Kurulu aynı haftaFenerbahçe A.Ş.'den Ali Bozan'a da rakip takım görevlisine yönelik sportmenliğeaykırı hareketi nedeniyle  gün hak mahrumiyeti cezası verdi.  

Haber: Aydın Cingöz

FutbolArena akşam haberleri turu (22 Haziran 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.