comScore

Survivor'da kim elendi? Nihat Doğan, Murat, Damla mı? Belli oldu

13 Mart 2018, Salı 00:16

Survivor 2018 All Star takımında adaya veda eden isim belli oldu. Murat Ceylan mı? Damla Can mı yoksa Nihat Doğan mı elendi? Survivor 2018'de All Star'da eleme adaylarından adaya veda eden yarışmacı belli oldu. 

FutbolArena - Survivor'da kim elendi? Dokunulmazlık oyununu kaybeden All Star takımında Murat Ceylan, Nihat Doğan ve Damla Can eleme adayları olmuştu: Nihat Doğan mı elendi? Murat Ceylan mı elendi? Damla Can mı elendi? All Star takımında adaya veda eden kişi reklamlardan hemen önce belli oldu. İşte Survivor'a veda eden yarışmacı. 

All Star ile Gönüllüler arasında oynanan dokunulmazlık oyununda All Star takımı bu yıl ilk kez dokunulmazlığı kaybetti. Haftanın en iyi performansına sahip ismi olan Sema ve bireysel dokunulmazlığı kazanan Turabi, birer isim söyleme hakkına sahiplerdi. Ada konseyinden ismi en fazla çıkan yarışmacı Nihat Doğan oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Turabi ise Damla Can'ın ismini verdi. Haftanın en iyi performansına sahip olan Sema ise ada konseydinde hiçbir problemi olmadığını belirterek Murat Ceylan'ın ismini söyledi. 


Survivor'da elenen yarışamcı belli oldu son dakika


Peki Murat Ceylan mı, Nihat Doğan mı yoksa Damla Can mı Survivor'a veda etti? All Star takımının ilk kez kaybettiği dokunulmazlık oyununun ardından adaya veda eden yarışmacı belli oldu. Nihat Doğan Survivor'a veda etti. 


Nihat Doğan kimdir?


11 yaşındayken babasını kaybeden Nihat Doğan, zor bir çocukluk dönemi geçirdi. İstanbul Avcılar'da bir çay bahçesinde çalışırken müşterinin isteği üzerine şarkı söylemesiyle orada bulunan ve Almanya'da yaşayan bir ailenin teklifi ile Almanya'ya gitti. Yaklaşık 1 yıl yaşadığı Almanya'da ünlü olmayacağını düşünüp Türkiye'ye döndü.

Profesyonel müzik kariyerine 1994 yılında "Kırdın Kalbimi" adlı albüm çalışmasıyla başlayan Doğan, bu zamana kadar çeşitli müzik çalışmalarında bulundu. 2011 yılında Survivor'a katılmasıyla daha da ünlenen şarkıcı yarışmada finale kadar gelmeyi başarmış ancak birinciliği Derya Büyükuncu'ya kaptırmıştı. Nihat Doğan o dönem katıldığı yarışmada Fransız futbolcu Pascal Nouma ile yaptığı kavga ile hafızalara kazınmıştı.

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (23 Haziran 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.