comScore
1 / 11

Survivor 2017'de şok görüntü! Kurgu iddiası. Dokunulmazlık oyununda...

Survivor 2017'de şok görüntü! Kurgu iddiası. Dokunulmazlık oyununda...
FutbolArena - TV8’de yayınlanan ve Türkiye’nin en çok seyredilen yarışma programlarından Survivor’da 11 Şubat Cumartesi günü yayınlanan yeni bölümde şok bir iddia ortaya atıldı.

Survivor Ünlüler - Gönüllüler arasında oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı yarışmacıları arasındaki bireysel dokunulmazlık mücadelesinde kurgu olduğu iddiaları sosyal medyayı salladı.


Survivor 11 Şubat Cumartesi dokunulmazlık oyununu kim kazandı?Bu sezon geçmiş yıllara nazaran daha erken başlayan Survivor’da, en erken vedalar gerçekleşti. Acun Ilıcalı’nın Survivor Panorama programında yaptığı açıklama üzerine Ramazan ayı nedeniyle yayın tarihinin erkene alındığı ve finalin Ramazan ayından önce yapılacağı açıklanan Survivor’da en erken veda bu sezon yaşandı. Öte yandan 11 Şubat Cumartesi günü Survivor yeni bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler arasında oynanan dokunulmazlık oyununda iki takım kıyasıya bir mücadele verdi. Son dönemin en heyecanlı dokunulmazlık oyununda kazanan takımı bayrak yarışı belirledi.