comScore
1 / 13

Survivor 2017'de Serhat Akın ile Eser West birbirine girdi

Survivor 2017'de Serhat Akın ile Eser West birbirine girdi
FutbolArena - Survivor 2017’de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. 31 Ocak Salı günü yayınlanan 9. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında oynanan iletişim ödül oyununda iki takım kıran kırana bir mücadele sergilerken, ikinci turda Ünlüler takımından Serhat Akın ile Gönüllüler takımından Eser West arasında ciddi bir olay yaşandı. 
 

Survivor Serhat Akın ile Eser West arasında kavga


TV8’de yayınlanan Survivor 2017’nin 9. bölümü kelimenin tam anlamıyla nefesleri kesti ve izleyenleri ekrana kilitledi. Ünlüler ile Gönüllüler iletişim ödül oyununda karşı karşıya geldi. İlhan Mansız’ın yokluğunda üst üste mağlubiyetler alan ünlüler takımı iletişim ödül oyununda aynı zamanda erzak ve pirinç için gönüllüler takımıyla kıran kırana bir mücadele sergiledi. 


Survivor Serhat Akın’dan Eser West’e şok sözler! "Seni öldürürüm haddini bileceksin"


İlk turda Gönüllüler takımı farklı bir skorla galip gelirken, ikinci turda ise en iyi yarışmacılarını saklayan ünlüler kazanan oldu. Ancak ikinci turun sonlarına doğru Furkan Kızılay’ın kaybettiği oyun sonrası Sadin’e tepki göstermesinin ardından Serhat Akın ile Eser West ile büyük bir kavga yaşandı.