comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Sinan Engin'den Fenerbahçe - Beşiktaş derbi iddiası: 'Oran şikesi var'

29 Kasım 2016, Salı 00:13
Sinan Engin'den Fenerbahçe - Beşiktaş derbi iddiası: 'Oran şikesi var'

Beyaz TV yorumcusu Sinan Engin, iddaa'nın Fenerbahçe - Beşiktaş derbisiyle ilgili belirlediği oranlara tepki gösterdi. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de hafta sonu oynanacak Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi öncesinde iddaa oranları açıklandı. İddaa'da Fenerbahçe galibiyetine 1.70, Beşiktaş galibiyetine 3.30 verilmesine Sinan Engin sinirlendi. 

"ORAN ŞİKESİ YAPILIYOR."
Sinan Engin, Derin Futbol programında iddaa'nın Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi öncesinde oran şikesi yaptığını söylerken, "Bu Beşiktaş'a ayıptır! Ligin namağlup ikincisine 3.30 vermek nedir ya? İddaa oran şikesi yapıyor burada. Para kazanmak için bunu yapıyorlar. Bu Beşiktaş'a saygısızlıktır." ifadelerini kullandı. 

"FENERBAHÇE'NİN FAVORİ OLMASI HAKLI."

Abdülkerim Durmaz ise Sinan Engin'in bu yorumlarına karşılık farklı şekilde konuştu. Durmaz, "İddaa birçok parametreyi dahil ederek bu oranları belirliyordur. Mesela Beşiktaş'ın 12 yıldır Kadıköy'de kazanamaması, son haftalarda performansının düşmesi ve Fenerbahçe'nin performansını arttırması da önemli faktörlerdir. Ayrıca Beşiktaş'ın Salı günü Dinamo Kiev ile de maçı var. Bu faktörlere baktığımızda Fenerbahçe'nin favori olduğunu normal karşılıyorum." diye konuştu. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.