comScore

Sıla Şahin'in çıplak fotoğraflarını kim çaldı? Almanya'da flaş Sıla Şahin olayı!

22 Mart 2018, Perşembe 14:39

Sıla Şahin son dakika haberleri burada! 2011 yılında playboy dergisinde Almanya edisyonuna çıplak poz veren Sıla Şahin hakkında Alman basınında önemli bir habre yapıldı. Sıla Şahin'in siber saldırıya uğradığı ve çıplak fotoğraflarının çalındığı öğrenildi. Sıla Şahin'in çıplak fotoğrafları neden çalındı? sorusunun cevabı haberimizde. 

FutbolArena - Sıla Şahin'in çıplak fotoğrafları basına mı sızdı? Sıla Şahin'in çıplak fotoğrafı mı var? 2011'de Playbol erkek dergisine çıplak pozisyonlar veren Sıla Şahin bir anda Almanya'nın gündemine oturdu. Sıla Şahin hakkında Alman basınında çıplak fotoğrafları hakkında çarpıcı bir haber yapıldı. Alman basınına göre Sıla Şahin'ın çıplak fotoğraflarının çalındığını ve bunun sebebi olarak 32 yaşındaki Sıla Şahin'in siber saldırıya uğradığı öğrenildi. Sıla Şahin'in hayatı ve son dakika Sıla Şahin'de ne olduğuna dair gelişmeleri öğrenmek için haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 


Sıla Şahin son dakika haberleri


Sıla Şahin'in çıplak fotoğrafları mı çalındı? Sıla Şahin hakkında Alman basının önde gelen gazetelerinden Bild gazetesi çarpıcı bir haber yayınladı ve Sıla Şahin'in bu gelişmeden dolayı şoke olduğu öğrenildi. Alman bild gazetesi Sıla Şahin'in siber saldırıya maruz kaldığı ve 2011 yılında Playboy Almanya edisyonuna verdiği çıplak fotoğrafların çalındığını yazdı. 


Sıla Şahin kimdir, kaç yaşında, şimdi ne yapıyor?


Sıla Şahin (d. 3 Aralık 1985; Berlin-Spandau), Türk kökenli Alman aktris ve fotomodel. Almanya'da tanınmasına en büyük katkısı olan işi Ayla Özgül adı ile Alman televizyon dizisi olan Gute Zeiten, schlechte Zeiten'da rol almasıydı. Sıla Şahin şu anda 6 aylık hamile ve 32 yaşında. 
Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.