comScore

Serhat Akın, Hadise hakkında yine konuştu! Serhat Akın, Hasiye'yi yine çok kızdıracak (Serhat Akın twitch adresi)

14 Mayıs 2018, Pazartesi 10:39

Fenerbahçeli eski futbolcu Serhat Akın ve Hadise arasındaki tartışma devam ediyor. Serhat Akın, Hadise hakkında yeni bir paylaşımda bulundu. Hadise, Serhat Akın'ı bu yeni paylaşımına ne cevap verecek? Serhat Akın ve Hadise tartışması hakkında tüm detaylar haberimizde.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin eski 'Kadiköy'ün boğası' lakaplı eski futbolcusu Serhat Akın'ın geçtiğimiz günlerde şarkıcı Hadise hakkında söylemiş olduğu 'Sonradan arap atı gibi açıldı' sözleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Serhat Akın, Hadise hakkında yine konuştu. Serhat Akın kendisine cevap veren Hadise'ye karşılık verdi. Serhat Akın'ın Hadise paylaşımı.


Serhat Akın'ın İnstagram Hadise paylaşımı


Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Serhat Akın sosyal medya platformunda 'Hadise o zaman küt saçlı ve çirkindi. Beğenmemiştim. Sonradan arap atı gibi açıldı'' sözleri gündeme bomba gibi düşmüş Hadise'yi çok kızdırmıştı. Serhat Akın, Hadise hakkında  sosyal medya hesaplarından bir paylaşım daha yaptı. 

İŞTE SERHAT AKIN'IN HADİSE PAYLAŞIMI
 
 

Bir süredir Twitch platformu üzerinden hem oyun oynayıp, hem de sevenlerimle canlı yayında sohbet etmekteyiz. Yine bu sohbetlerden birinde Hadise hanım ile on sene önce yaptığımız bir röportaj hatırlatılarak kendisiyle alakalı pek çok soru gelmiştir, bu sorulara sohbet ortamının doğallığı içinde verdiğim cevapta o yıllardan sonra Hadise hanımın yaşadığı fiziksel değişimi, herkesin anlamını bildiği, kötü niyet ve argo içermeyen sekilde izah etmeye çalıştım, bu sözlerim yanlış anlaşıldığı gibi halkımıza da yanlış ve çok ağır bir karalama kampanyasıyla aktarıldı. Hata gözetmeden kim olursa olsun bir insanı kırdığım için öncelikle üzülür, sonrasında özür dilerim, fakat herkes tarafından kötü niyet içermediği malum bu sözlerimin kadına şiddet gibi çok hassas bir konuyla duyurulması, eşim ve kızım üzerinden yargılanmaya çalışılmam karşı tarafın iyi niyetli değil, gündeme gelme çabasıyla bana bu ithamlarda bulunduğunu düşündürdü. Ülkemizin önemli sorunlarından biri olan kadına şiddetle ismimin yan yana gelmesi ve ileride kızımın bu açıklamalarla ilgili bana soracağı soruları düşünerek bu açıklamayı yapma mecburiyeti duydum, istemeden de olsa kırdıysam Hadise hanımdan, böyle bir konu ile gündeme geldiğim için de tüm halkımızdan özür dilerim. Kamuoyuna saygılarımla, Serhat Akın

Serhat Akin (@serhatakin81)'in paylaştığı bir gönderi ()


Hadise Serhat Akın hakkında ne dedi?


Hadise konuyla ilgili olarak isim vermeden "Uzaktan adamsın ama adamlıktan uzaksın" yazılı bir fotoğraf paylaştı ve instagram hesabından şunları yazdı... 
"Cevap vermem normalde ama tekrarlıyorum kadının bu kadar şiddet gördüğü bir dönemde, kadınların kızların susmadan seslerini yükseltmeleri gerekirken bende susamam ve sesimi duyurmalıyım! Ben bu konuda ne kadar sesimi yükseltsem o kadar da bu "kadına şiddet" benim üzerimden yapılmaya devam ediliyor. Sesimi yükseltiyorum diye mi? Kadınlara korkmayın konuşun diyorum diye mi?Ağzım açık okuyorum okuduklarımı, bu şahıslar adına, daha dogrusu eşleri ve evlatları kızları adına üzülüyorum. Düşünsene baban kalkmış başka bir kadın hakkında bel altı yorumlarda bulunmuş ve mesleğiyle değil saygısızca yaptığı yorumla gündemde. Ben utanırdım ve eminim eşi de küçük düsürüldüğünün farkında... Benim babam işçiydi, şimdi emekli, bana pahalı kıyafetler almak yada beni koskocaman evlerde yaşatmak için parası yoktu. Ama benim babam adam gibi adam.
Bu cümleyi söylemek her evlada nasip olur inşallah.

Sevgiler

Hadise" 


FutbolArena akşam haberleri (25 Mayıs 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
\"Boyner
Boyner Çılgın Kelebek indirimi 2018 ne zaman? Boyner Çılgın Kelebek indirimi kaç gün sürecek? (Boyner Çılgın Kelebek İndirimi nedir, taksit var mı?)
\"Adnan
Adnan Öztürk kimdir, nereli? Adnan Öztürk ne iş yapar, kaç yaşında?
", "serhat-akin-hadise-hakkinda-yine-konustu-serhat-akin-hasiyeyi-yine-cok-kizdiracak-serhat-akin-twitch-adresi-349562h/", "14 Mayıs 2018, Pazartesi 10:39", "1", "", ""];hbr[1] = [350594, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/kurban_bayrami_tatili_ne_zaman_2018_kurban_bayrami_tatili_kurban_bayrami_resmi_tatl0h.jpg", "Kurban bayramı tatili ne zaman? 2018 Kurban bayramı tatili (Kurban bayramı resmi tatl)", "Kurban bayramı tatil 2018. Ramazan bayramından sonra gelen kurban bayramının tatil süreci vatandaşlar tarafından büyük merak konusu. Kurban bayramı tatili hakında son dakika gelişmeleri haberimizde.", "
FutbolArena - Kurban bayramı tatilleri hangi güne denk geliyor? Kurban bayramı tatili bu yıl kaç gün olacak. Vatandaşlar kurban bayramı tatilinin hangi günlere denk geldiğini Google’da araştırmaya başladı. Ramazan bayramından sonra gelecek kurban bayramı tatil günü toplamda 7 gün olacak. İşte 2018 kurban bayramı ve kurban bayramı tatili hangi güne geliyor sorularınızın cevabı haberimizde.


Kurban bayramı tatili hangi günlere denk geliyor?


Kurban Bayramı bu yıl Ağustos aynın ortasına denk geliyor. Hafta sonu tatili ve pazartesi gününe gelen Kurban Bayramı tatilleri toplamda 9 günü buluyor. İşte Kurban Bayramı tarihleri;

KURBAN BAYRAMI TARİHİ VE GÜNLERİ
Arefe : 20 Ağustos (Pazartesi)
Bayramın 1. günü (21 Ağustos Salı)
Bayramın 2. günü (22 Ağustos Çarşamba)
Bayramın 3. günü (23 Ağustos Perşembe)
Bayramın 4. günü (24 Ağustos Cuma)

25 ve 26 Ağustos’un hafta sonuna denk gelmesi ile birlikte vatandaşlar 7 günlük uzun bir tatil hakkına sahip olmuş olacak.


\"\"
 

Kurban Bayramı nedir? Neden Kurban kesilir?


Zilhicce ayının onuncu günü başlayıp dört gün süren ve bu süre içinde, İslam dini gereğince, yoksullara dağıtılmak üzere kurban kesilen dinsel bayram.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "kurban-bayrami-tatili-ne-zaman-2018-kurban-bayrami-tatili-kurban-bayrami-resmi-tatl-350594h/", "26 Mayıs 2018, Cumartesi 13:44", "1", "", ""];hbr[2] = [350592, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/oruc_nasil_bozulur_orucu_bozan_durumlara8.jpg", "Oruç nasıl bozulur? Orucu bozan durumlar", "Diyanet orucu bozan durumları açıkladı. Ramazan ayının gelmesi ile birlikte orucu bozan durumlar büyük merak konusu oldu. Vatandaşlar en çok orucu bozan durumları internet ortamında arıyor. İşte orucu bozan durumlar.", "
FutbolArena - Ramazan ayının gelmesi ile birlikte ibadetlerini yerine getirmek isteyen vatandaşlarımız oruç ibadetlerini yerine getiriyor. Oruç tutan vatandaşlarımızın en çok merak ettiği konulardan birisi de orucu bozan durumlar, oruç nasıl bozulur? Ne yersek orucumuz bozulur? Kan verirsek orucumuz bozulur mu? İşte tüm bu sorularınızın cevapları haberimizde.

Ramazan ayının başlaması ile birlikte orucu bozan şeyler merak konusu oldu. Diyatet orucu bozan şeyleri açıkladı. İşte orucu bozan durumlar, oruc nasıl bozulur?


Orucu bozan durumlar - Ne yersek orucumuz bozulur?


Boğaza kar ve yağmur kaçması
Astım spreyi kullanmak
Zorla bozdurulmak
Buruna sıvı ilaç koymak
Başkasının içtiği sigara dumanını isteyerek çekmek
Kulağın içine ilaç damlatmak
Deride açık yaraya konan sıvı ve ya katı ilacın sinridim yoluna girmesi isteyerek,
Zorlayarak ağız dolusu kusmak
İmsak vaktinin bittiğini bilmeden yiyip içmek.
 

Oruç nasıl tutulur? 


Oruç, belli bir zaman dilimi içerisinde; yiyecek, içecek veya her ikisinden de kaçınma eylemidir. Mutlak oruç ise, tüm yiyecek ve sıvılardan; genellikle önceden belirlenmiş bir veya birkaç gün kaçınma olarak tanımlanır.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "oruc-nasil-bozulur-orucu-bozan-durumlar-350592h/", "26 Mayıs 2018, Cumartesi 13:36", "1", "", ""];hbr[3] = [350591, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/cem_yilmaz_ve_defne_samyeli_aska_geldi_defne_samyeli_kimdir_cem_yilmaz_teknesi2Z.jpg", "Cem Yılmaz ve Defne Samyeli aşka geldi (Defne Samyeli kimdir? Cem Yılmaz teknesi)", "Cem Yılmaz, Defne Samyeli aşkı. Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Defne Samyeli ile 3 ay sürecek uzun bir tatile çıkacak. Cem Yılmaz ve sevgilisi Defne Samyeli, Yunan Adaları’na demir atacak.", "
FutbolArena - Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile haber sunucusu ve zaman zaman dizilerde rol alan Defne Samyeli’den tatil kararı. Cem Yılmaz sevgilisi Defne Samyeli ile birlikte mavi tura çıkıyor. Cem Yılmaz ve Defne Samyeli aldığı karar ile 3 ay boyunca Akdeniz turuna çıkacak. Cem Yılmaz İnstagram adresi, Defne Samyeli ne iş yapıyor? 


Cem Yılmaz ve Defne Samyeli aşkı


Cem Yılmaz iki aydır birlikte olduğu haber sunucusu Defne Samyeli ile mavi tura çıkma kararı aldı. Cem Yılmaz ve Defne Samyeli aldığı karar ile uzun bir tatil yapacak. Cem Yılmaz ve Defne Samyeli aldığı karar ile birlikte üç ay sürecek tatillerinde Bordum, Göcek, Marmaris ve Yunan Adaların’a demir atacak. Bilindiği üzere Cem Yılmaz 9 milyon TL değerinde tekne almış ve gündeme oturmuştu. Cem Yılmaz bu gezisi sırasında zaman zaman arkadaşlarını da teknesine davet edecek.

\"\"


Defne Samyeli kimdir?


Defne Samyeli, Türk haber sunucusu, köşe yazarı, program sunucusu, şarkıcı ve oyuncu. Sunduğu haberler ile izleyici kitlesinin beğenisini kazanan Defne Samyeli son olarak ’İstanbullu Kadın’ dizisinde zaman zaman konuk oyuncu olarak rol alıyor.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "cem-yilmaz-ve-defne-samyeli-aska-geldi-defne-samyeli-kimdir-cem-yilmaz-teknesi-350591h/", "26 Mayıs 2018, Cumartesi 13:24", "1", "", ""];hbr[4] = [350589, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/cansu_derenin_yeni_aski_metin_akgulder_cansu_dere_kimdirfq.jpg", "Cansu Dere’nin yeni aşkı Metin Akgülder (Cansu Dere kimdir?)", "Cansu Dere birlikte rol aldığı arkadaşı Metin Akdülger ile aşk yaşadığını itiraf etti. Cansu Dere kimdir? Metin Akdülger kimdir? Cansu Dere instagram, Cansu Dere kiminle birlikte? Cansu Dere, Metin Akdülger aşkı.", "
FutbolArena - Ünlü sinema ve dizi oyuncusu Cansu Dere, ’Şahsiyet’ adlı dizide birlikte rol oynadığı arkadaşı ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Cansu Dere, Metin Akdülger ile birlikte olduklarını açıkladı. Cansu Dere, geçtiğimiz yıllarda ’Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan’ dizisinde 4. Murad’ı canlandıran Metin Akgülder ile aşk yaşıyor. Cansu Dere, Metin Akdülger aşkında tüm gelişmeler haberimizde.


Cansu Dere, Metin Akdülger aşkı


Mart ayında başlayan ’Şahsiyet’ dizisinden aşk çıktı. Sinema ve dizi oyuncusu Cansu Dere birlikte rol aldığı Metin Akdülger ile aş yaşadıklarını açıkladı. 37 yaşındaki Cansu Dere yaptığı açıklamada 30 yaşındaki oyuncu Metin Akdülger ile aşk yaşadığını belirtti. Güzel oyuncu yakın çevresine ’Çok keyifli vakit geçiriyoruz’ açıklamasını yaptığı öğrenildi.


Cansu Dere kimdir? Metin Akdülger kimdir?


Cansu Dere Türk manken, sunucu, oyuncu. Başarılı bir mankenken oyunculuğa geçiş yapmıştır. Yunanistan göçmeni bir ailenin kızı olan Dere, özellikle Sıla ve Eyşan rolleriyle akıllarda yer etmiştir.

Metin Akdülger Türk dizi ve sinema oyuncusu ve tiyatrocusudur. Öncelikli olarak internet platformunda dizilerde yer alan Metin Akgülder son olarak ’Şahsiyet’ dizisindeki performansı ile izleyicilerin dikkatini çekerek büyük takdir topladı. Metin Akdülger 1998 yılında Bursa’da doğmuştur. Metin Akgülder geçtiğimiz yıllarda ’Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan’ isimli dizide 4. Murad’ı canlandırmıştı.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "cansu-derenin-yeni-aski-metin-akgulder-cansu-dere-kimdir-350589h/", "26 Mayıs 2018, Cumartesi 13:12", "1", "", ""]; slide[0] = [350573, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/survivor_yeni_bolum_fragmani_izle_survivor_81_bolum_fragmani_izle_26_mayis_2018_cumartesiaI.jpg", "Survivor yeni bölüm fragmanı İZLE - (Survivor 81. bölüm fragmanı İZLE 26 Mayıs 2018 Cumartesi)", "Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 81. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölüm fragmanında ünlüler ve gönüllüler dokunulmazlık oyunda karşı karşıya gelecek. Türkiye ödülünü kaybeden ünlüler takımında moraller bir hayli bozuk. Peki Survivor yeni bölüm fragmanı olan Survivor 81. bölüm fragmanında neler yaşanacak? Survivor 81. bölüm fragman özeti ve Survivor yeni bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde. ", "survivor-yeni-bolum-fragmani-izle-survivor-81-bolum-fragmani-izle-26-mayis-2018-cumartesi-350573h/", "26 Mayıs 2018, Cumartesi 00:45", ""];slide[1] = [350572, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/survivor_son_bolum_izle_survivor_80_bolum_izle_25_mayis_2018_cuma_survivor_turkiye_odulunu_kim_kazandiUX.jpg", "Survivor son bölüm İZLE - (Survivor 80. bölüm İZLE - 25 Mayıs 2018 Cuma Survivor Türkiye ödülünü kim kazandı?)", "Survivor son bölümü olan Survivor 80. bölüm yayınlandı. Survivor son bölümü olan Survivor 80. bölümde ünlüler ve gönüllüler Türkiye ödül oyununda karşı karşıya geldi. Survivor son bölümü olan Survivor 80. bölümde Türkiye ödül oyununu kim kazandı? sorusuna yanıt arayanlar için Survivor son bölüm özeti ve Survivor 80. bölüm ödül oyunu videosu haberimizde. ", "survivor-son-bolum-izle-survivor-80-bolum-izle-25-mayis-2018-cuma-survivor-turkiye-odulunu-kim-kazandi-350572h/", "26 Mayıs 2018, Cumartesi 00:39", ""];slide[2] = [350563, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/istanbullu_gelin_yeni_bolum_fragmani_yayinlandi_mi_istanbullu_gelin_52_bolum_fragmani_istanbullu_gelin_son_bolum_izle_25_mayis_2018_cumaWE.jpg", "İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İstanbullu Gelin 52. bölüm fragmanı (İstanbullu Gelin son bölüm İZLE - 25 Mayıs Cuma)", "İstanbullu Gelin dizisi 52. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İstanbullu Gelin son bölümü izleyenler İstanbullu Gelin dizisi yeni bölüm fragmanı olan İstanbullu Gelin yeni dizisi 52. bölümü fragmanına dair bilmeniz gerekenler detaylar haberimizde. ", "istanbullu-gelin-yeni-bolum-fragmani-yayinlandi-mi-istanbullu-gelin-52-bolum-fragmani-istanbullu-gelin-son-bolum-izle-25-mayis-cuma-350563h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 23:11", ""];slide[3] = [350561, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/istanbullu_gelin_son_bolum_izle_25_mayis_2018_cuma_istanbullu_gelin_75_bolum_izletb.jpg", "İstanbullu Gelin son bölüm İZLE (25 Mayıs 2018 Cuma) - İstanbullu Gelin 75. bölüm İZLE", "Star TV’de yayınlanan İstanbullu Gelin dizisi son bölüm olan İstanbullu Gelin dizisi 51. bölüm yayınlandı. İstanbullu Gelin dizisi son bölümü izleyemeyenler için İstanbullu Gelin son bölüm olan İstanbullu Gelin 51. bölüm özeti ve İstanbullu Gelin dizisi son bölümü izlemek için bilmeniz gereken detaylar haberimizde. ", "istanbullu-gelin-son-bolum-izle-25-mayis-2018-cuma-istanbullu-gelin-75-bolum-izle-350561h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 22:59", ""];slide[4] = [350560, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/fatih_tezcan_kimdir_kac_yasinda_fatih_tezcan_ataturk_paylasimi_fatih_tezcan_aslen_nereli5C.jpg", "Fatih Tezcan kimdir, kaç yaşında? Fatih Tezcan Atatürk paylaşımı (Fatih Tezcan aslen nereli?)", "Fatih Tezcan kimdir? Fatih Tezcan kaç yaşında? Fatih Tezcan aslen nereli? Fatih Tezcan Atatürk hakkında ne paylaşım yaptı? Fatih Tezcan ne iş yapıyor? Fatih Tezcan sosyal medyada neden gündem oldu? Fatih Tezcan tutuklanacak mı?", "fatih-tezcan-kimdir-kac-yasinda-fatih-tezcan-ataturk-paylasimi-fatih-tezcan-aslen-nereli-350560h/", "25 Mayıs 2018, Cuma 22:59", ""]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if((window.innerWidth || document.documentElement.clientWidth) > 767) { if(scroll2Top >= mansetVideoDiv){ $("#nokta-player").css({position: "fixed", bottom: "30px", width: "350px", right: "30px", height: "360px", "z-index": "9999999"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "350px"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "350px"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "block"} ); } else { $("#nokta-player").css({position: "relative", bottom: "0px", width: "100%", right: "0px", height: "360px"}); $( ".np-adWrapper div:first" ).css({ width: "100%"} ); $( ".np-adWrapper iframe:first" ).css({ width: "100%"} ); $( "#mansetResimVideo" ).css({ display: "none"} ); } } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '

'; window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'thumbnails-a', container: 'taboola-below-article-thumbnails_'+say, placement: 'Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' }); //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });