comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Rüzgar Sağnak kalp krizi geçirdi

27 Kasım 2016, Pazar 15:07
Rüzgar Sağnak kalp krizi geçirdi

Beşiktaş'ta son seçimlerde başkanlık adayı Divan Kurulu tarafından reddedilen Rüzgar Sağnak geçtiğimiz günlerde kalp krizi geçirdi. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta son seçimlerde başkan adaylığı için başvuran fakat bu başvurusu Divan Kurulu tarafından reddedilen Rüzgar Sağnak kalp krizi geçirdi. 


Rüzgar Sağnak'ın sağlık durumu nasıl?


Sosyal medya hesabından sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan Rüzgar Sağnak, geçtiğimiz Pazartesi günü enfektüs geçirdğiini söyleyen Rüzgar Sağnak sosyal medya hesabından şu anda sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı. 

Hatırlanacağı üzere Beşiktaş kulübünün son seçimlerinde 306 üyenin onayını alarak bu imzaları internet ortamında topladığını iddia ederek adaylık başvurusu yapan fakat Divan Kurulu tarafından imzaların ıslak olmadığı gerekçesiyle Rüzgar Sağnak'ın başvurusu reddedilmişti. Bu süre kendi araştırmasını yapan Divan Kurulu, internet ortamında alındığı iddia edilen ve elektronik imzaların geçerli olmadığına karar vererek, Rüzgar Sağnak'ın başvurusunu kabul etmemişti. 
RÜZGAR SAĞNAK KİMDİR?

Rüzgar Vahit Sağnak 13 Kasım 1970 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Orta ve lise eğitimini Galatasaray Lisesi ve Bedford High School Ohio-ABD'de, yüksek eğitimini ise İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'nde tamamlamıştır. Takip eden yıllarda çok uluslu şirketlerde yöneticilik yapmış, yurt içi ve yurt dışı görevlerde bulunmuştur. Halen kurmuş olduğu İMPA Enerji'de yöneticilik yapmaktadır. Evli ve bir erkek ve bir kız olmak üzere iki çocuk sahibi olup, Ergen Siyaseti adlı kitabın da yazarıdır. Beşiktaş Jimnastik Kulübü Divan Kurulu üyesi olan Rüzgar Sağnak, ayrıca Beşiktaş'ın EFSANE futbolcusu ve Futbol Şubesi Yöneticisi merhum “Keçi” Faruk Sağnak'ın yeğenidir.

 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.