comScore

Galatasaray Galatasaray

Ryan Donk, Galatasaray'da başarılı olur mu?

02 Aralık 2015, Çarşamba 15:00
Ryan Donk, Galatasaray'da başarılı olur mu?

Galatasaray'ın devre arası transfer döneminde kadrosuna katmaya hazırlandığı Ryan Donk'u taraftara soruyoruz.

FutbolArena Detay - Mustafa Denizli'yi göreve getiren Galatasaray, devre arasında takıma takviye yapma amacında...

Orta alana oyuncu takviyesi yapmak isteyen Galatasaray FutbolArena'nın duyurduğu habere göre Ryan Donk ile anlaşma sağladı.
Kasımpaşa'da etkili bir performans ortaya koyan Hollandalı oyuncunun Galatasaray'da aan başarılı olup olamayacağını soruyoruz.

İşte Twitter'da halen devam etmekte olan anketimiz
FutbolArena akşam haberleri (21 Mayıs 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
\"UEFA
UEFA lisansı alan kulüpler açıklandı! (Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş)
\"Galatasaray
Galatasaray Divan Başkanı’ndan Mustafa Cengiz iddiası
", "ryan-donk-galatasarayda-basarili-olur-mu-218686h/", "02 Aralık 2015, Çarşamba 15:00", "10237", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[1] = [350245, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/ali_fatinoglu_kimdir_nereli_ali_fatinoglu_ne_is_yapiyor_gs_tv_ali_fatinoglu_secim_panelin3.jpg", "Ali Fatinoğlu kimdir, nereli? Ali Fatinoğlu ne iş yapıyor? (GS TV Ali Fatinoğlu seçim paneli)", "Galatasaray Başkan Adayı Ali Fatinoğlu, GS TV’de Divan Başkanı Eşref Hamamcıoğlu’nun moderatörlüğü önderliğinde katıldığı panelde açıklamalarda bulundu. Ali Fatinoğlu’nun açıklamaların ardından Galatasaray taraftarlarının merak ettiği Ali Fatinoğlu kimdir, kaç yaşında? Ali Fatinoğlu ne iş yapar ve Ali Fatinoğlu nereli? sorularına haberimizden yanıt bulabilirsiniz. ", "
FutbolArena - Galatasaray Başkan Adayı Ali Fatinoğlu, Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu’nun önderliğinde Sait Halim Paşa Yalısı’nda diğer Başkan adayı Ozan Korkut ile bir araya geldi. Mustafa Cengiz ile Dursun Özbek’in katılmadığı panelde Ali Fatinoğlu açıklamalarda bulundu. Ali Fatinoğlu’nun açıklamalarının ardından Galatasaray taraftarları bir kez daha Ali Fatinoğlu’nun hayatını araştırmaya başladı. Ali Fatinoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli ve en önemlisi Ali Fatinoğlu ne iş yapıyor? sorularına haberimizden yanıt bulabilirsiniz.  GS TV’de seçim öncesinde katıldığı panelde açıklamalarda bulunan Ali Fatinoğlu’nun hayatına dair bilmeniz gerekenler. 


Ali Fatinoğlu kimdir?


İş Adamı ve Sanayici Ali Fatinoğlu Ataköy Muhittin Üstündağ İlkokulu, Ataköy Muhittin Üstündağ Ortaokulu ve Bakırköy Lisesi mezunudur. Ardından Marmara Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde yüksek lisans yapmıştır. Evli olan Ali Fatinoğlu’nun bu evliliğinden bir oğlu ve bir kızı vardır.Fatinoğlu Holding ortağı olan Ali Fatinoğlu şirketleri bünyesinde yurt içinde 10 Binin üzerinde bayi ve 78 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Banyo grubu bünyesinde Akrilik banyo küveti ve Duş teknesi, Duşakabin, Gömme rezervuar, Rezervuar iç takımı ve Çöp öğütme makinası gibi ürünler üzerinden sektörün öncü isimlerindendir.

Daha önce CHP Bakırköy Belediye Başkan Aday Adayı olmuştur. Ataköy’de büyüyen Ali Fatinoğlu Galatasaray Kulübü Genel Kurul Üyesi’dir. Ali Fatinoğlu’nun babası Abidin Nesimi Fatinoğlu’dur. Yazar, düşünür olan Abidin Nesimi aslen Bingöl Kiğı İlçesi nüfusuna kayıtlıdır. 4 yaşında iken ailesi ile birlikte İstanbul’a göç etmiştir. Ali Fatinoğlu baba tarafından aslen Bingöl’lüdür.
\"\"
 

Ali Fatinoğlu’nun seçim açıklamaları


Ali Fatinoğlu panelde "Neden aday oldu? "sorusuna verdiği yanıtta şu ifadeleri kullandı. Ali Fatinoğlu’nun adaylık açıklamasının ardından Ali Fatinoğlu önemli ifadeler kullandı. 

Ben 3 yıl önce yapılan seçimde 3 adaydan da yönetim kuruluna davet edildim. Son dakikada liste değişiklikleri, pazarlıklar, birbirini tanımayan, inanmayan insanların bir araya geldiğini, sürekli sorun yaratanların da farklı ekiplerde aday olduklarını gördük. Galatasaray’ın sorunlarını burada neden çözülemediğini anladım. 

FLORYA’YI KEMERBURGAZ’A TAŞIYACAĞIZ"

Gelirlerin zamanında gelmesini sağlayacağız. Gelir ne kadar zaman geçerse, o kadar değer kaybediyor. Döviz kurlarının yükselmesinden sonra ciddi bir gelir kaybediyoruz. Florya’yı satacağız, oranın ihalesi yapıldı. Kemerburgaz’a taşıyacağız. 

SPOR OKULLARI PROJESİ

"Marmaris’te spor okulları açacağız. Galatasaray taraftarlarına buradan müjde veriyorum. Türk gençliğine spor yaptıracağız. Bu okulları devletten arsa tahsisleriyle alacağız. por okulları projesinde Barcelona, Chelsea ve Dortmund ile görüştüm. Bunların hepsini anlatacağım."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "galatasaray/ali-fatinoglu-kimdir-nereli-ali-fatinoglu-ne-is-yapiyor-gs-tv-ali-fatinoglu-secim-paneli-350245h/", "21 Mayıs 2018, Pazartesi 22:06", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[2] = [350243, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/ozan_korkut_kimdir_kac_yasinda_nereli_ne_is_yapiyorDK.jpg", "Ozan Korkut kimdir? Kaç yaşında, nereli, ne iş yapıyor?", "Galatasaray Başkanlığına aday olan Ozan Korkut kimdir? Kaç yaşında, nereli, hangi okuldan mezun ve ne iş yapıyor gibi bilgiler haberimizde...", "
FutbolArena - Galatasaray Başkan adayı Ozan Korkut, GS TV’de açıklamalarda bulunuyor. Ozan Korkut kimdir, ne iş yapar, kaç yaşında gibi merak edilen tüm sorular haberimizde...


Ozan Korkut’un GS TV konuşması


Başkan adaylarından Ali Fatinoğlu’nun ardından söz alan Ozan Korkut "Galatasaray, bir spor kulübü ve değeri de spordan yaratmamız gerekiyor. Dolayısıyla satarak değil spordan değer yaratacağız." ifadelerini kullandı.

"KASA KOLAYLIĞI SEÇİM MALZEMESİ YAPILIYOR"
"Kasa kolaylığının seçim dönemimde sürekli dillendirilmesi doğru değil. Reklam malzemesi yapılıyor. Bu bir reklam malzemesi yapılamaz. Galatasaray doğru yönetilirse zaten bu ve buna benzer söylemler ortadan kalkar. Galatasaray’ın finansal kaynakları 100 yıllık birikimleri doğru yönetilmedi. Borç üstüne borç yapıldı. Anlık alınan kararlar, yanlış kararlar var olan birikimimizin erimesine sebep vermiştir. Galatasaray maalesef faaliyet zararı veriyor. Önceliğimiz faaliyet zararından faaliyet karına geçmek."

"FUTBOL FATİH TERİM’DE OLACAK"

"Ekip olarak Galatasaray’ın 3 yıllık nakit akışını planladık. Bizden başka yapan da yok. Eğer göreve gelirsek futboldaki mali planlamada Fatih Terim yer alacak. Sportif AŞ.’de teknik adamlara söz hakkı verilmiyor."

Ozan Korkut kimdir? Kaç yaşında...


Gençlik hareketanın Başkan adayı Ozan Korkut, 2011 ve 2015 yıllarında Turgay Kıran’ın yönetim kurulu listesinde yer alıp göreve talip olmuştu. 44 yaşındaki Korkut, 2011 yılında Galatasaray yönetimine geldiklerinde yapacakları iletişim projelerini anlatıp dikkat çekmişti. Gençlik harekatı kapsamında Ozan Korkut şu anda Galatasaray’ın 4. başkan adayı konumunda. 


Ozan Korkut’un yönetim listesinde kimler var?


Tuncer Hunca
Şener Macun
Burak Elmas
Adnan Öztürk
Fehmi Naci Cansun
Başar S. Yücel
Cem Ersan
Videoyu Oynat
Mete İkiz
Reşit Sinanlı
İsmail Gökhan Esin
Burak Altınbaşak
M. Tuba Toprak Tuncel
Tunca Hazinedaroğlu
Cenk Soyer
Cemal Murat Akar

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.
", "galatasaray/ozan-korkut-kimdir-kac-yasinda-nereli-ne-is-yapiyor-350243h/", "21 Mayıs 2018, Pazartesi 21:54", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[3] = [350242, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/dursun_ozbek_baskan_secilirsek_yine_ucaklar_inmeye_baslayacakrl.jpg", "Dursun Özbek: \"Başkan seçilirsek yine uçaklar inmeye başlayacak\"", "Galatasaray Başkan adayı Dursun Özbek, yeniden göreve geçilmeleri halinde transfer konusunda taraftarları heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu. ", "
FutbolArena - Galatasaray’da seçim öncesinde Başkan adaylarından Dursun ÖzbekYeşilyurt Spor Kulübü Derneği’nde Galatasaray Genel Kurul üyeleriyle buluştu.


Dursun Özbek Galatasaray’a başkan olur mu? 


Dursun Özbek seçim öncesinde tekrardan başkanlığa gelmesi halinde özellikle transfer konusunda taraftarları ve Genel Kurul üyelerini heyecanlandıran açıklamalarda bulundu. 

"SEÇİLİRSEK YİNE UÇAKLAR İNECEK"
Seçilirsek transfer döneminde Fatih hoca ile yapacağımız çalışmalarla yine uçaklar inecek. Şampiyonlar Ligi’nde başarıya götürecek bir kadro kuracağız. Şampiyonlar Ligi’nde Galatasaray’a yakışan bir kadro oluşturacağız. Geçen sene de uçaklar inecek demiştik. Yine uçaklar inecek"

ŞAMPİYONLUK KUTLAMASINA KATILMAMIŞTI

Görevde kaltığı süre boyunca Galatasaray taraftarı ile yıldızı barışmayan ve sık sık protesto edilen Dursun Özbek’ten şampiyonluk gecesine katılmama kararı. Galatasaray’da 2017-18 sezonu başında başkanlık görevini yapan ve şampiyonluk kutlamalarına davet edilen Dursun Özbek, geceye katılmadı.

Dursun Özbek "Sonuna kadar hak edilmiş olan 21.şampiyonluğun gerçek aktörleri teknik heyet ile futbolculardır.Dolayısı ile sahne ve kürsü onlarındır" dedi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.
", "galatasaray/dursun-ozbek-baskan-secilirsek-yine-ucaklar-inmeye-baslayacak-350242h/", "21 Mayıs 2018, Pazartesi 21:40", "1", "Galatasaray", "galatasaray"];hbr[4] = [350240, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/fatih_altayli_fatih_terim_icin_soylediklerimin_arkasindayim_halan7.jpg", "Fatih Altaylı: ’Fatih Terim için söylediklerimin arkasındayım. Hala...’", "Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Galatasaray’ın şampiyonluğunun ardından Fatih Terim’in hem sarı kırmızılı takımdaki performansını, hem de milli takım dönemini yorumladı. ", "
FutbolArena - Galatasaray’ın şampiyonluğunu ve teknik direktör Fatih Terim’in hem Galatasaray, hem de milli takımdaki dönemini yorumlayan Fatih Altaylı, Federasyon ile olan tazminat davasında hala Fatih Terim’in hatalı olduğunu söyledi. 

"FATİH TERİM GALATASARAY’DA 10 ÜZERİNDEN 10"
Fatih Terim’de ben bir kere milli takımdaki tazminat meselesini eleştiriyorum. Ancak diğer tarafta Galatasaray’daki başarısını anlatıyorum. Terim, Galatasaray’da boş boş konuşmadı. Abuk sabuk polemiklere girmedi. Yönetime onu, alın bunu baskısı yapmadı. Galatasaray’ı mali anlamda sıkıntıya sokacak talepler getirmedi. Takım içinden en ufak bir kavga gürültü çıkmadan şampiyon oldu. 

"MİLLİ TAKIMDA İSE ELEŞTİRİYORUM. O TAZMİNATI ALMAMALISIN"

Gelelim Fatih Terim’in milli takım dönemine. Milli takımda zaten başarısızdın, bir de gittin kebapçı dövmeye kalktın. Hukuki olarak haklı ve öfkeli olabilirsin ama bu tazminatı almaman gerekiyor. Alırsan da bu tazminatı bir yere bağışlaman gerekir diye düşünüyorum. Bu sözlerimin de arkasındayım.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.
", "galatasaray/fatih-altayli-fatih-terim-icin-soylediklerimin-arkasindayim-hala-350240h/", "21 Mayıs 2018, Pazartesi 21:22", "1", "Galatasaray", "galatasaray"]; slide[0] = [350236, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/martin_linnes_fatih_terim_gelince_takimda_her_sey_degisti3z.jpg", "Martin Linnes: \"Fatih Terim gelince takımda her şey değişti\"", "Galatasaray’ın Norveçli futbolcusu Martin Linnes bu sezon yaşadıkları şampiyonluğu anlattı. ", "galatasaray/martin-linnes-fatih-terim-gelince-takimda-her-sey-degisti-350236h/", "21 Mayıs 2018, Pazartesi 20:47", "Galatasaray"];slide[1] = [350231, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/super_ligde_sezonun_en_iyi_kadrosunu_seciyoruzgO.jpg", "Süper Lig’de sezonun en iyi 11’i oylaması", "Spor Toto Süper Lig’de sezonun en iyi 11’lerini sizlerin oylarıyla belirliyoruz.", "galatasaray/super-ligde-sezonun-en-iyi-11i-oylamasi-350231h/", "21 Mayıs 2018, Pazartesi 19:47", "Galatasaray"];slide[2] = [350230, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/gs_haber_murat_ozaridan_duygusal_fatih_terim_ve_coskun_ozari_konusmasi8N.jpg", "GS Haber: Murat Özarı’dan duygusal Fatih Terim ve Coşkun Özarı konuşması", "Rahmetli Coşkun Özarı’nın oğlu Murat Özarı, Galatasaray’ın şampiyonuğu sonrasında duygusal bir konuşma yaptı. ", "galatasaray/gs-haber-murat-ozaridan-duygusal-fatih-terim-ve-coskun-ozari-konusmasi-350230h/", "21 Mayıs 2018, Pazartesi 19:44", "Galatasaray"];slide[3] = [350228, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/mustafa_cengiz_uefadan_men_cezasi_gelecektiuT.jpg", "Mustafa Cengiz: ’UEFA’dan men cezası gelecekti’", "Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Süper Lig’de kazandıkları şampiyonluğun ardından kulübün mali yapısı, UEFA ile yapılan toplantılar ve transfere dair birçok konuda konuştu. ", "galatasaray/mustafa-cengiz-uefadan-men-cezasi-gelecekti-350228h/", "21 Mayıs 2018, Pazartesi 19:06", "Galatasaray"];slide[4] = [350225, "http://cdn.futbolarena.com/imagesYUK/201805/b/galatasaraya_taraftarindan_buyuk_gelirci.jpg", "Galatasaray’a taraftarından büyük gelir", "Süper Lig’de sezonun şampiyonu Galatasaray, şampiyonluk kutlamaları sırasında mağazacılıktan büyük bir gelir elde etti.", "galatasaray/galatasaraya-taraftarindan-buyuk-gelir-350225h/", "21 Mayıs 2018, Pazartesi 18:19", "Galatasaray"]; var say = goster = 0; var sabitReklam = $("#sabitReklam"); var pos = sabitReklam.offset(); //var pos = ''; var hbrSayi = 0; var hbrBas = ''; var sc = ''; var div3Offset = new Array(); div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; var gosterKontrol = goster; function addScript(div, src, h, w){ document.getElementById(div).innerHTML = ""; var script = document.createElement("iframe"); script.setAttribute('height', h); script.setAttribute('width', w); script.setAttribute('framespacing', '0'); script.setAttribute('frameborder', '0'); script.setAttribute('scrolling', 'no'); script.setAttribute('src', src); document.getElementById(div).appendChild(script); } //addScript("lnk_0", "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); if(isMobile){ document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-0').style.display = "none" } $(window).scroll(function(){ var scroll2Top = $(window).scrollTop(), div2Offset = $('#hbb_'+say).offset().top, dist = (div2Offset - scroll2Top); if(div3Offset[3] <= scroll2Top){ goster = 4;} else if(div3Offset[2] <= scroll2Top){ goster = 3; } else if(div3Offset[1] < scroll2Top){ goster = 2;} else if(div3Offset[0] < scroll2Top){ goster = 1; }else{ goster = 0; } if(isMobile) { document.getElementById('div-gpt-ad-1508941472543-' + say).style.display = "none" } if (dist <= -25) { if(say < 4){ say++; var sosyalLink = encodeURI(''+hbr[say][5]); var sosyalBaslik = encodeURI(hbr[say][2]); hbrBas = '
'; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][2]+'

'; hbrBas += '
'; hbrBas += ''+hbr[say][6]+''; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += ''; hbrBas += '
'; hbrBas += '

'+hbr[say][3]+'
'; hbrBas +='
'; hbrBas += '
'+hbr[say][4]+'

'; hbrBas += '

'; window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'thumbnails-a', container: 'taboola-below-article-thumbnails_'+say, placement: 'Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' }); //hbrBas += ''; /*if(hbr[say][9] == 'galatasaray' || hbr[say][9] == 'fenerbahce' || hbr[say][9] == 'besiktas' || hbr[say][9] == 'trabzonspor' ){ hbrBas += '
'+hbr[say][8]+' transfer haberleri
'; }*/ //hbrBas += ''; //$("#txtLink_"+say).load("text_link_script.php?s="+ Math.random()); hbrBas += '
'; hbrBas +='
'; /*(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');*/ ga('create', 'UA-33310270-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); ga('set', 'location', ''+hbr[say][5]); ga('set', 'title', hbr[say][2]); hbrBas +='comScore'; //$("#alxcnt").load("alexa_counter.php?s="+ Math.random()); _atrk_opts = { atrk_acct:"J8Zpp1IW1d10Y8", domain:"futbolarena.com",dynamic: true}; (function() { var as = document.createElement('script'); as.type = 'text/javascript'; as.async = true; as.src = "https://d31qbv1cthcecs.cloudfront.net/atrk.js"; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(as, s); })(); pp_gemius_hit('cjTg8kuiYxgeluu3FRkeN.TXPzMpGUe_BOuEu1FCANP.p7'); //$("#gmius").load("futbolarena_gemius.php?s="+ Math.random()); //SLoC (function(){ var a=document.getElementsByTagName('script')[0], b=document.createElement('script'); b.async=!0;b.src='//cdn.dimml.io/dimml.js'; a.parentNode.insertBefore(b,a); })(); yaCounter29138695.hit(''+hbr[say][5], {title: hbr[say][2]}); hbrBas +=""; hbrBas +="MTBADVS.InStream.Default.run({\"immediately\":true})"; hbrBas +='
'; $("#lnk_"+(say-1)).after(hbrBas); hbrSayi++; div3Offset[parseInt(hbrSayi)] = parseInt($('#lnk_'+hbrSayi).offset().top)-375; return false; } } if(gosterKontrol != goster){ if(goster != 0 && goster !=1){ $("#deskfive_sagReklam_iframe").attr("src", 'Reklamlar/deskfive_se.php?das='+new Date().getTime()); } history.pushState({ 'haberId': hbr[goster][0] }, hbr[goster][2], hbr[goster][5]); gosterKontrol = goster; //addScript("lnk_"+goster, "http://www.futbolarena.com/Reklamlar/HaberDetayLigatus.php", "230px", "100%"); //addScript("txtLink_"+goster, "http://www.futbolarena.com/text_link_script.html", "100px", "100%"); document.title = hbr[goster][2]; if(typeof googletag !="undefined") googletag.pubads().refresh(); /*if(goster == 0){ googletag.pubads().refresh([slot0]); } else if(goster == 1){ googletag.pubads().refresh([slot1]); } else if(goster == 2){ googletag.pubads().refresh([slot2]); } else if(goster == 3){ googletag.pubads().refresh([slot3]); } else if(goster == 4){ googletag.pubads().refresh([slot4]); }*/ } }); });