comScore

Rizespor Rizespor

Çaykur Rizespor'dan Hikmet Karaman açıklaması

18 Haziran 2017, Pazar 17:29
Çaykur Rizespor'dan Hikmet Karaman açıklaması

Çaykur Rizespor, Hikmet Karaman'a fatura kesmemeyi uygun gördü. Devam kararı resmi siteden açıklandı.

FutbolArena - Çaykur Rizespor kulübü, teknik direktörleri Hikmet Karaman ile devam kararı aldı. Gelecek sezon TFF 1. Lig'de mücadele edecek olan Rizespor, Hikmet Karaman'a fatura kesmemeyi uygun gördü.
 

Hikmet Karaman, Çaykur Rizespor'da kalacak mı?


Kulübün resmi sitesinden yayınlanan mesajda şu ifadeler yer aldı;

"2017-2018 sezonunda TFF 1. Lig'de mücadele edecek Çaykur Rizespor'umuz mevcut teknik kadrosunu koruyarak bütün gücü ile Süper Lig'e tekrar geri dönmenin çalışmalarına başlamış bulunuyor.
3 Temmuz'da Rize'de toplanacak Yeşil mavili ekibimiz yeni sezona başlangıç yapacak.
İlerleyen günlerde başkanımız Metin Kalkavan ve yönetim kurulu üyelerimizle teknik direktörümüzün katılımlarıyla kamuoyuna daha detaylı bilgilerin verileceği bir basın toplantısı düzenlenmesi yönünde karar alındı. 

Kamuoyuna ve camiamıza saygılarımızla duyurulur."

FUTBOLARENA DUYURMUŞTU

FutbolArena, Çaykur Rizespor'un Hikmet Karaman kararını 14 Haziran 2017 tarihinde okuyucularına duyurmuştu.

Öte yandan Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Metin Kalkavan ise geçtiğmiz günlerde Rizespor'u Süper Lig'e tekrardan çıkarıp görevi bırakacağını açıklamıştı.


 

Hikmet Karaman'dan Ersun Yanal'a sert sözler


Geçtiğimiz ay FutbolArena'ya konuşan Hikmet Karaman, "Biz 1-0 yenmişiz, komşumuz Bursa'ya 2-1 yenilmiş. Berabere dahi kalsa, bizim ligde kalma şansımızdır. Başta Ersun Yanal. Benim taraftarla, camialarla işim yok ki. 84. dakikada genç bir oyuncuyu oyuna sokuyor. Dışarda Zeki var, Aykut var, Mustafa var. Ben şimdi soruyorum. Kayserispor'un hocası kendi sahasında berabere dahi kalacağı maçta ligde kalmayı garantileyeceği maçta 2-1 mağlup iken 84. dakikaya kadar hocası oyuna bir oyuncu sokmazken 84. dakika da genç takımdan bir oyuncu soksa, 3 tane de sağlam oyuncu orda dururken onları oyuna sokmasa nedersiniz bu hocaya? şeklinde veryansın etmişti.

FutbolArena akşam haberleri (24 Nisan 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.