SON DAKİKA

Rıdvan Dilmen'den Dick Advocaat'a sert sözler

 
18 Ekim Salı 13:59
Rıdvan Dilmen'den Dick Advocaat'a sert sözler

“Ortada bir başarısızlık varsa, "Uyuyorlardı" denmez. "Uyuduk" denir ve sonra oyuncularınla halledersin. Herkesten önce sen uyudun. “

FutbolArena - Fenerbahçe'de üst üste gelen kötü sonuçların ardından Rıdvan Dilmen, Advocaat'a yüklendi. “Asıl sen uyuyorsun”

“Bu takım, deplasman takımına dönüyor. Bundan sonra derbiler dışında bu seyirciyi de bulamazsın, 6-7 bin kişiye oynar Fenerbahçe. Çünkü seyirci başarıya gelir. İyi futbola gelir. İyi oyuncuya gelir.” diyen Sabah Yazarı Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe Teknik Direktörü Advocaat'a yüklendi. 

“PUAN KAYBINDA ADVOCAAT'IN YÜZDE 70 ETKİSİ VARDIR”

“Advocaat yenilen golde oyuncuların uyuduğunu söylüyor. Uyuyan kendisiydi ve oyunculardı. Başarıyı herkes sahiplenir. Ortada bir başarısızlık varsa, "Uyuyorlardı" denmez. "Uyuduk" denir ve sonra oyuncularınla halledersin. Herkesten önce sen uyudun. Kontrataktan bütün takımlar yer. Radikal kararlar gerekiyor. Sen Avrupa kupalarında devam ediyorsun. Rakiplerinle oynanamamışsın. Demeçlere bak: "Başkanla paylaşacağım, uyuyorlardı, böyle devam etmez." Hiç mi senin suçun yok. Advocaat'ın puan kaybında yüzde 70 etkisi vardır.”


Hiçbir yazı,materyal veya resimler izinsiz kopyalanamaz.
Futbolarena © 2016 Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz AA resmi abonesidir.
Futbolarena Facebook
@futbolarena
Futbolarena Twitter
@futbolarena