comScore

Real Madrid Real Madrid

El Clasico efsaneleri Beyrut'ta maça çıkıyor

20 Nisan 2017, Perşembe 21:15
El Clasico efsaneleri Beyrut'ta maça çıkıyor

La Liga'da bu hafta sonu oynanacak olan Real Madrid - Barcelona maçı öncesinde iki takım efsaneleri Beyrut'ta maça çıkacak.

FutbolArena - İspanya'nın dünyaca ünlü iki kulübü Barcelona ve Real Madrid'in eski yıldız futbolcuları, "El Clasico Legends" (El Clasico Efsaneleri) adıyla 28 Nisan'da Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta oynanacak maçta karşılaşacak.

Camille Chamoun Sports City Stadı'nda oynanacak maçla ilgili her iki kulüpten verilen bilgilerde, eski futbolcuların "El Clasico Legends" maçı dışında bir dizi sosyal aktiviteye katılacağı, okul ziyaretleri yapacağı ve Bekaa bölgesindeki mülteci kampını ziyaret edeceği bildirildi. 


Real Madrid - Barcelona maçı kadroları


"El Clasico Legends" için seçilen Barcelona kadrosunda Ronaldinho, Abidal, Popescu, Zambrotta, Edmilson, Simao Sabrosa, Giuly, Guzman, Angoy, Belletti, Juan Carlos, Nadal, Davids, Mendieta, Goikoetxea, Luis Garcia ve Julio Salinas bulunuyor.
Real Madrid tarafında ise Roberto Carlos, Savio, Julio Llorente, Karembeu, Fernando Sanz, Cesar, Pavon, Morientes, Ruben de la Red, Amavisca ve Rivera gibi isimler forma giyecek.

Barcelona'da Jose Mari Bakero, Real Madrid'de de Jose Antonio Camacho teknik direktörlük yapacak. 

"El Clasico Legends"tan 5 gün önce ise İspanya Birinci Futbol Ligi'nin (La Liga) 33. haftasında Real Madrid, Barcelona'yı konuk edecek.

FutbolArena akşam haberleri (24 Nisan 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.